Widok

okulistyka

Moja 80 letnia mama na wizycie grudniowej u okulisty dr Judyty Aniśko -Słomińskiej. otrzymała informacje że ma 1 marca przyjść i zapisać się na kolejny termin.Dziś pomomo mrozów mama poszła aby się zapisać i co ???została odesłana z kwitkiem , rzekomo ma przyjść pod koniec marca bo już miejsc nie ma.Ja się pytam jak to jest możliwe.W takie mrozy wysyła się schorowaną kobietę poruszającą się o kulach i odsyła boco???A może miejsca zostały zajęte przez znajomych lub innych rodzin pracowników.Sama nie wiem co o tym myśleć .Efekt jest tki że mama teraz ma gorączkę i się przeziębiła bo są siarczyste mrozy, dzwonić nie chciała bo trudno się dodzwonić a poza tym źle słyszy musi powtarzac i się tym denerwuje .uważam to za skandaliczne podejście i tematu tak nie zostawię .Jutro piszę skargę do nfz bo to jest niedopuszczelne.Może Kardiotel teraz będzie płaciła za rutinoscorbiny witaminy i syropy które muszę wykupić i modlę się żeby się to nie skończyło antybotykiem.DRAMAT POPROSTU DRAMAT.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Okulistyka!W grudniu miałam operację na prawe oko. Badania przeprowadzała lek.Monika Pompein-Batkiewicz,która notorycznie się spóźniała,nawet nie usłyszałyśmy słowa przepraszam.Po operacji czekałyśmy na wypis około dwóch godzin,bo pani doktor oczywiście się tyle spóźniła.siedziałyśmy na krzesełkach,taboretach,bo łóżka były już posłane.Pani doktor przyszła jak wszystkie 8 osób były po operacji.Sama operacja była wykonana przez panią doktor Beatę Krupę-Szafran i tu nie mam żadnych zastrzeżeń.Natomiast co do p.dr.Moniki Pompein-Batkiewicz,uważam,że badania przeprowadza chaotycznie, ja mam za słabą soczewkę i mam widoczność 90%,w związku z tym,będę nosiła okulary do końca życia.Stwierdziła to inna pani doktor,byłam prywatnie,bo pani dr.Batkiewicz,kazała się zgłosić po 6 tygodniach do swojej przychodni,a ponieważ nie ma rejestracji do końca czerwca,więc musiałam iść prywatnie.Na drugie oko mam zostawione skierowanie w Waszej przychodni,ale na pewno jej nie zrobię.Po prostu jestem nie zadowolona i nie polecam nikomu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry