Widok

opinia bywalca różnych fit- klubów i siłowni

Ucieszyłem się jak powstała siłownia w tym miejscu bo mam niedaleko, jednak po pierwszej wizycie, nie jestem w 100% zadowolony. Po pierwsze znając jakosc innych tego typu obiektów spodziewałem się więcej po tym miejscu. Piersze wrażenie pozytywne, czysto, schludnie, duzo sprzętu. Jednak to nie jest tak kolorowo, sprzętu jest po prostu za dużo, na takiej powierzchni, szatnie za mała, wąskie,szafki za małe nie miesci się torba sportowa i kurtka, beznadziejny sposób uruchamiania pryszniców i i wody w zlewie, wszystko czasowe, mniej wiecej kilka sekund (rozumiem ze to ma byc oszczedność)ale to strzsznie przeszkadza korzystać, brak miejsca, gdzie można wyschnąc i naprzykład posiedziec na lezaku, wycierasz sie w szatni gdzie inni wchodza z butami, albo w łazience koło ubikacji bo jest w jednym pomieszczeniu z prysznicami - beznadziejne!!! sauna jest, ale jest źle zaprojektowana zła wysokość siedziska i niewygodnie się siedzi, poza tym trzeba zamówić zeby wejsc, muszą ja włączyć, brak osobnego wejscia do sauny z szatni, trzeba wyśc z szatni, brak prysznica przy saunie (tylko wspomniany wyżej przy ubikacji) ogólnie chodze tylko na siłownie bo sprzęt jest ok.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: -
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety ...

Na siłowni jest nawalone tyle sprzętu, że czasami trzeba się przeciskać pomiedzy urządzeniami. Szatnia - dno. Wąskie przejście a po jednej i drugiej stronie szafki. Jak kilka osob się przebiera to się dupami stykają, a nowi żeby wejść i się przebrać muszą chyba w kiblu poczekać aż się szatnia zwolni. Sauna malutka i rozbrajające jest to, że trzeba dać pół godziny wcześniej znać o skorzystaniu. Ech ... miałem nadzieję, że na Morenie powstanie klub z wyższej półki ale wychodzi na to, że dla właściciela liczy się ilość a nie jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt, mało miejsca, wszystkiego napchane do granic możliwości. Jednak dużym plusem jest to ze to miejsce jest naprawde w dostepnej cenie a zajecia- fitness jak i taneczne prowadzone na wysokim poziomie. Najwiekszym minusem jest brak klimatyzacji- obsluga wkreca ze niby jest specjalny nawiew, ale niestety to nic nie daje bo nie ma schladzania i na sali fitness jest naprawde za duszno, wczoraj bylam na zajeciach i myslalam, ze sie roztopie. zmiencie to bo nawet pani instruktorka ledwo dawala rade w tym ukropie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry