Widok

opinia jak opinia

Szkoła Podstawowa nr 57 Temat dostępny też na forum:
Czytam te opinie.No i cóż każdy ma prawo do wyrażania opini......opinia i zaraz po obrona .....DZIĘKI NIM ,takim opiniom .....jest nad czym pracować.I zmieniać nawyki niew£aściwe na dobre Z DOBREM DLA DZIECI przedewszystkima dorośli ....wyciągać wnioski.No i nie ma co się obrażać...Krytykę umieć przyjmować i stanąć obok problemu,rozwiązywać go i dalej iść do przooodu.Rodzice nie mogą bać się wyrazać opini.CZASY SIĘ Z M I E N I £ Y.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

I nikt opinii - jak widać - nie boi się wyrażać. Jednak warto swoje opinie jakoś logicznie argumentować. Od 2016 r. w szkole jest nowa pani dyrektor i wiele się zmieniło. Co było kilka lat temu, nie jest dziś. Szkoła jest odremontowana, duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo dzieci, jest dużo nowych, młodych nauczycieli, starają się - w moim odczuciu przynajmniej. I pierwsze efekty już są. Ale to najlepiej przyjść i sprawdzić samemu, a nie plotki przekazywać dalej. Dla mnie sprawa prosta - jeśli komuś nie odpowiada placówka, w Gdańsku jest wiele innych. Krytykować zawsze najłatwiej. Jako obecny użytkownik, oceniam w skali 6-punktowej na 4+.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Jest dużo nowych nauczycieli, bo nikt z p. Dyrektor nie chce pracować ;) Przychodzą i się zwalniają, albo zostają zwolnieni.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

W SP 57 są nowi nauczyciele, ponieważ bardzo chcą pracować z Panią Dyrektor! Jest ich wielu, dlatego że przybywa uczniów... Mimo to,że w całej Polsce brakuje nauczycieli, w SP57 chcą pracować. Pani Dyrektor dba o wysoki poziom nauczania, więc nie każdy może pracować w tej szkole. 57 bez wątpienia jest jedną z najlepszych szkół i to dzięki Pani Dyrektor, która dokonała ogromnej pozytywnej zmiany i to w bardzo krótkim czasie, bo dyrektorem jest od 2016 roku! Stosuje nowoczesne metody pracy i wciąż szkoli grono pedagogiczne i motywuje do pracy . Efekty są widoczne gołym okiem! Brawo!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

To prawda! Jestem pod niesamowitym wrażeniem Pani Dyrektor Anny Listewnik. Słyszałem jej wykład na UG o szkole. Jest niesamowita. Byłem zobaczyć szkołę na własne oczy! I wszystko, co mówiła Pani Dyrektor to prawda! W tej szkole widać wyraźnie,że od charyzmy i kompetencji oraz pracowitości Dyrektora zależy wszystko. Szkoła jest piękna, uczniowie zadowoleni,nauczyciele uśmiechnięci.Realizują ciekawe projekty, prowadzą niesamowite lekcje,zajęcia dodatkowe. Szkoda,że już nie jestem uczniem! W tej szkole pracują bardzo dobrzy nauczyciele i będą jeszcze lepsi!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

Szkoła naprawdę super. Jako nauczyciel stażysta byłam przerażona swoich pierwszych obowiązków, dodatkowo weszłam na głęboką wodę i dostałam wychowawstwo. Jednak otwartość nauczycieli i dyrekcji jest bardzo duża i bardzo pomagają. Pani Dyrektor jest otwarta na rozmowy, pomysły i dyskusje. Zawsze z chęcią doradzi, tak samo Pani Vice Dyrektor. Atmosfera wśród nauczycieli też przyjacielska i każdy jak może, z chęcią pomoże. Nikt nie ocenia Cie, nie winni za błędy, a bardziej dopinguje i chce abyśmy działali lepiej, wspólnie. Plotki, plotkami, a naprawdę tutaj dzieje się wiele pozytywnego, w szczególności w kierunku do dzieci. :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry