Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Bardzo fajna szkoła. Jestem zadowolony. Fajne nowoczesne wnętrze bez miliona...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Dorota Rutkowska - opinia Ja uważam że ta szkoła jest super chodzili do niej moi bracia i teraz też...
~Dorota Rutkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

Jestem zaniepokojona wątek zamknięty Mam wrażenie że wszystkie te komentarze pisane są przez p.Dyrektor lub jej...
~Marta
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Dobrze zarządzana szkoła wątek zamknięty Z opinii wynika wprost ,że szkoła jest dobrze zarządzana, a zarządza nią Pani...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Jednozmianowa,przyjazna szkoła! wątek zamknięty Panuje tu rodzinna atmosfera, szkoła jest czysta i kolorowa! Dzieci i rodzice...
~zadowolona babcia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

opinia jak opinia wątek zamknięty Czytam te opinie.No i cóż każdy ma prawo do wyrażania opini......opinia i...
~rodzic
5

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

SP 57 Super Szkoła! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Super szkoła! Jednozmianowa! Parking przy szkole! Zajęcia...
~Szczęśliwa MAMA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Jako mama ucznia polecam wątek zamknięty Moje dziecko jest zadowolone, a to dla mnie najważniejsze Co dla mnie ważne...
~Mama ucznia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Jako rodzic polecam ta szkołę, naprawdę ostatnio dużo zmian na lepsze!
~Rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Dobra zmiana... wątek zamknięty ... ale w tym pozytywnym znaczeniu ;) dużo nowości np. dużo zajęć dodatkowych...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

SZKOLNE KOTERIE wątek zamknięty SZKOŁA OPARTA NA KOTERIACH sposób pracy w szkole przypomina czasy...
~MAMA
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2010

Szkoła dobra tylko dzieci czasem specyficznie. wątek zamknięty Szkoła pod względem edykacyjnym jak najbardziej w porzadku. W zeszłym roku...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Opinia absolwentki 2006 wątek zamknięty Nie znam innych szkół podstawowych więc trudno tak naprawdę oceniać. Myślę...
~Ja
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

polecam !!!!!! wątek zamknięty Jestem w 100% zadowolona z tej szkoly . Moja corka chodzi do niej od 4 lat....
~dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Chodziłam do niej przez 6 lat i...
~Karola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Super Szkoła wątek zamknięty Polecam wszystkim. Mój syn niestety niedługo zakończy edukację w tej szkole....
~Mirela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Absolwentka i mama wątek zamknięty Niestety ale jestem bardzo niezadowolona z tej szkoły wszak sama do niej...
~Mama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Dobra szkoła wątek zamknięty Według mnie ta szkoła jest dobra. Pani Szostakiewicz (od matematyki) czasami...
~Karol Grabusiewicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

MAMA - opinia wątek zamknięty Dużym plusem jest położenie szkoły! Obecnie moje dziecko jest w klasie O ,...
~MAMA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

trąci komuną wątek zamknięty i to mnie przeraza...
~wiki
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

32

wątków

do góry