Widok
. - opinia
Zawsze dobry i smaczny ale polecam brać klasycznego.
Moja ocena
Zmiana
kategoria: Kebaby
obsługa: 5
jakość potraw: 5
menu: 6
czas realizacji: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 5
5.3
* maksymalna ocena 6