Widok

opinie Happy kids Osowa

Dzień dobry.jeśli ktoś z Państwa ma opinie- pozytywne i negatywne o Happy Kids Osowa,przedszkole i szkoła podstawowa,to będę bardzo wdzięczna.dziękuje i pozdrawiam.Agata
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetna szkola i przedszkole. na prawde poleceam .nie droga. kadra świetnie przygotowana, realizujaca wszystkie ramy programowe. szkola z certyfikatami, bezpieczna, nie daleko i na prawde godna polecenia. bardzo dobre wyniki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

potwierdzam. moje dzieci chodzily do szkoły, dostały sie potem do I LO w Gdansku, swietne wyniki, potem medycyna i prawo. a ze szkola do dzis mam i swietne wspomnienia- dzieci tez, i dobry kontakt. polecam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

I LO; my chodzimy (chodzilismy) do Jezuitów- jest i poziom wyzszy i jakość kształcenia i atmosfera. a córka juz studiuje na Jagielonce. pozdrawiam, Anna Maria
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

I LO, przereklamowane. ewentualnie iii lo gdynia. ale jak juz to Spoleczniak w Gdansku. tam corka i syn uczenszczają i sa zadowoleni. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkoda że tylko do Jezuitów tam to tylko wyciąganie kromki suchego chleba z za paska a u Salezjanów można się bitej śmietany z kolanka najeść za free.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nasza szkoła znuw wysoko w rankingu Perspektyw- I LO na czele, daleko ztylu za inne liceum. brawo Jedynka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

najlepsze jest III LO topolowka. ja konczyłem, zona, brat i nasze dzieci tez. I z powodzeniem studiują za granicą, a nie jest to łatwe. na szczeście stac nas i to robimy. ale poziom i jakośc kształcenia zapewniło III LO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może od pewnego czasu i owszem ale 3 to zawsze było normalne liceum dobre ale normalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Happy kids to liceum? Bo temat był o przedszkolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tam też zaczyna się nauka A może doprowadzić do liceum A jeśli kiepskie początki to potem różnie bywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Katolickie Liceum.spokój,porządek,brak lbbt.tylko tam niema nie porządku i jakość na wysokim posiomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mira, to weź się zapisz. Szczególnie na lekcje z języka polskiego, bo Twój wpis jest na niskim poSiomie ortograficznym, interpunkcyjnym i stylistycznym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest, gdy kończy się katolickie liceum: modlitwa zamiast nauki i potem trudno napisać poprawnie zdanie po polsku)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry