Widok

orientacja i władza naczelna

komu z Was---Drodzy forumowicze przeszkadzałaby odmienna orientacja seksualna
osób u władzy?tak wiem,ze jest Biedron ..
chodiz mi o centralna władze

pytanie 2-ie
czy homoseksualista powinien ujawnic swoje preferencje,czy mozna mu wybaczyc ukrywanie faktu przed spoleczenstwem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No,przepraszam bardzo,dzisiaj lekarz zdiagnozował początki zapalenia oskrzeli.Po co mam z tym latać po polu i rozgłaszać,wezmę leki,ciepła pierzyna,mleko z miodem,wyleczę się i wrócę do normalności.I tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jak Wóc miał ostatnio wirusa to Błaszczaki latali po telewizjach i rozgłaszali.

Słaba prowokacja, orientacja seksualna to nie choroba wiec twoja paralela jest jakaś z d*py.

Odpowiadając na pytanie isztar :
W Europie to raczej nikogo nie interesuje, twoje życie seksualne, twoja sprawa.
W Polsce społeczeństwo jest pod tym względem inne, bo lubi zaglądać ludziom pod kołdrę, więc aby ukrócić niezdrowe sensacje należy ujawnić swoje preferencje.
Od razu powinno się tez wyznać skłonności do przemocy rodzinnej. Taki poseł Zbonikowski z PiS od razu miałby sprawę czystą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aj jaj jaj, proszę mi się tu polszczyzną na Kapuścińskim wzorowaną posługiwać,a Prezes wrócił do normy? Wrócił.Czyli wyszło na moje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odp. 1 Lotto mnie cudza orientacja seksualna, wyznanie, stan cywilny - byle dana osoba nie próbowała mnie kaptować do swojego wyznania, modelu rodziny czy upierać się, że jej pogląd na życie jest jedynym słusznym i w związku z tym, cała reszta koniecznie powinna tak samo, bo jak nie to wróg.
Odp. 2 Nie musi. Ale jak się okaże, ze jest, choć oficjalnie i głośno potępia i psy na gejach/lesbijkach wiesza - 'nahajem po białych plecach' ;) za hipokryzję.
Tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co tej Isztar chodzi ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niechybnie czeka nas tu jakiś coming out.
Pytała ostatnio o facetów do drewna i werandy..... nadaremno.
Sprawę przemyślała...... rozważyła to w sobie, zrobiła retrospekcję i coś Jej chyba wyszło....

No i chodzi Jej o władzę centralną.
Jak już..... to od razu porządnie a nie tam jakieś pitolenie w samorządach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isztar: a obrzezanie też się liczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bym zapomniał : Isztar, tak wiele tutaj się pisze o Reni, czy to też się liczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

E tam, chciala to i zapytala, a Wy tu od razu z pietrowymi teoriami spiskowymi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to ja od razu chcę się ujawnić. Jestem lesbijką. Kocham kobiety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po raz kolejny czytam twoj wpis Wiewiorko i za kazdym razem sie zgadzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Życie, życie jest nowelą
... jakoś tak;)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22667581,przykladny-maz-i-wrog-lgbt-przylapany-na-seksie-z-mezczyzna.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jag-- pig-u przez ciebie kotlety przypaliłam
dopiero teraz widze,ze masz chyba braki
pp
-------------

odnosnie Wiewiory wpisu
znajomy gej .nie napisze dokładnie kto..bo nie chce zeby go namierzono..
dla mnie jest w porzadku ,wiec i ja nie chce byc swinia wobec niego
w takiej mocno szczerej rozmowie...powiedział,ze my ---te ktore słuchałysmy nie mamy pojecia jak wielu facetów
probowało choc raz z facetem i to jeszcze tacy,o ktorych my ---kobiety myslimy.ze sa własnie bardzo mescy

inna rzecz ..ktora ciagnie faceta do faceta to ta inna dziurka
to nie moje słowa
Panowie
czemu kobeity kombinuja z kobietami, anie musza ,nie sa wpitelu np --nie wiem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja wyobraźnia w tej materii jest duża. Gdy zamykam oczy, nie raz staje mi........

przed oczami możliwość ciekawych konfiguracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo za kondycje
jednak nie przesadz z gadaniem o tym
troche tajmeniczosci dodaje uroku
ten ,co wiele gada w tym temacie
ma najmniej do zaoferowania
tak sadze z..doswiadczenia

mimo" idiotka"
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam za ten epitet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> czy homoseksualista powinien ujawnic swoje preferencje

Ad 2a: nie, bo nikogo nie powinny je interesować, o ile nie narusza tym dobrego smaku*

> czy mozna mu wybaczyc ukrywanie faktu przed spoleczenstwem?

Ad 2b: nie ma czego wybaczać, bo i nie powinien tego szczególnie ukrywać (vide 2a). Osoba, która się "tajniaczy" jest podatna na np. szantaż.

> komu (..) przeszkadzałaby odmienna orientacja seksualna

Ad 1: Polityk czy urzędnik jest dobry lub zły, ze względów merytorycznych. Jego preferencje seksualne nie mają nic z tym wspólnego, zatem nie powinny być tematem zainteresowania *

---
* Łóżko jest sprawą prywatną. Nie powinno rzutować na podejmowane decyzje. Co innego, jeśli ktoś je wywleka, robiąc homo- czy gender-cyrki. To jest po prostu niesmaczne i taka osoba w polityce jest dla mnie skreślona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowca szykuje oświadczenie. Wkrótce na waszych ekranach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Robisz za jego impresario? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dajmy na to--ktos ,ukrywajacy homoseksualnosc,aczkolwiek przez chwilke w podtekscie probował ujawnic sie
lecz mu nie uwierzono.a osoby ktore powteirdziły zganiono
gani sama osoba homoseksualna
osoab ta nie cierpi wielu odchyłów i lubi narzucac swoja wole innym
jest wrecz dyktatorska

czy to dalej fair?
--------------
słuszna uwaga,ze taka osobe mozna szantazowac!
i co z tego faktu moze wynikac dla innych
kiedy np szantaz nie pozwala ujawniac innych sklonnosci ,tym razem bardzo neieuczciwych wobec spoleczenstwa ludzi
a nawet zamieszanych w morderstwa

czy ukrywajacy swoje preferencje ,ulegajacy szantazowi jest dalej fair
wobec spoleczenstwa?
a moze i wobec ogolnie pojetej sprawiedliwosci spolecznej/ludzkiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz kogoś konkretnego na myśli, czy tak sobie teoryzujesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a sorki

jeszcze jedno pytanie-

czy Bog dopuszcza..a jak dopuszcza to czemu?---sytuacje ,kiedy w rekach homoseksualisty znajdzie sie komunia sw?
i czy ta komunia nie jest zbeszczeszczona
czy tylko mogły sie na niej znalezc bakterie ,ktore rozniosł ksiadz -gej??

czy to bylo swietokradztwo?

to pytanie do wierzacych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nazwijmy to symulacja przed cwiczeniami na zywo:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego należy myć rączki i plukac usta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za co ten kciuk a dół ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja cię kurka wodna, Wy na tym portalu to tak na poważnie? Naprawdę?To ja tu na tym z...... mocno zacofany jestem,nie wiem czy uda mi się z tego zacofania wydobyć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No dobra,odszczekuję to co powyżej,w środę rano,po doczytaniu Ravena przyznaję, że warto i że spotkałem się z rozumem na tym portalu i że warto było tu wejść.Jest nadzieja...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No jeeestem. Bóg wiele rzeczy dopuszcza, bo sam się ograniczył wolną wolą człowieka. Komunia w rękach homoseksualisty, a właściwie należałoby powiedzieć ofiara eucharystyczna, jest całkowicie ważna. Po pierwsze homoseksualizm nie jest grzechem, a jest nim czyn homoseksualny. Czyny takie są grzechem śmiertelnym, wyjątkowo dla Boga obrzydliwym, bo popełniane są wbrew ludzkiej naturze. Oczywiście, jak w przypadku większości grzechów, zdarza się wiele okoliczności łagodzących, które zna tylko Bóg. Po drugie żaden grzech kapłana nie unieważnia konsekracji, czyli ofiary eucharystycznej, czyli przemiany chleba i wina w Ciało i Krew. Jeśli kapłan sprawuje liturgię w stanie grzechu, to msza jest ważna, ale sprawowana w sposób niegodny. Dla wiernych nie ma to żadnego znaczenia jeśli chodzi o ważność sakramentów. Jeśli złe uczynki kapłana są ewidentne i znane wiernym, to powinni się oni odwołać wprost do słów Jezusa: "Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie. Mówią bowiem, ale sami nie czynią." Wskazana jest też modlitwa za każdego pogubionego księdza. Duchowa wojna bardzo przybrała na sile. Najbardziej atakowane jest kapłaństwo, małżeństwo i więź ojcowie-synowie, jako że od obrazu ziemskiego ojca w dużej mierze zależy obraz Boga.
Tyle homilii. Idźcie ofiaaaaryy do dooomuu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Po pierwsze homoseksualizm nie jest grzechem, a jest nim czyn homoseksualny.

Czyli homoseksualista nie konsumujący związku nie jest w grzechu, a heteroseksualista który ustawicznie nie dąży do konsumpcji związku już tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Homoseksualista, moim zdaniem, nie powinien wikłać się w związek, bo jest to wystawianie się na pokusy wręcz niemożliwe do odparcia. Najlepiej byłoby gdyby podjął się próby wyjścia z homoseksualizmu. Są programy terapeutyczne o znacznej skuteczności. To tylko agresywne lobby LGBT twierdzi, ze to absolutnie niemożliwe. Ci ludzie jednak przeczą sami sobie, bo w innych przypadkach gloryfikują i gorąco zachęcają do zmiany orientacji. Odejście od hetero i zostanie homo, czy bi to dla nich wspaniała manifestacja wolności i odnalezienia tożsamości, a jak ktoś proponuje krok w odwrotną stronę to dla nich zbrodnia.
Natomiast czy w małżeństwie powinno się ustawicznie dążyć do współżycia? Nie wydaje mi się. Celem jest wzajemna pomoc w osiąganiu zbawienia. Prokreacja też co prawda, dlatego jeszcze musiałbym to przemyśleć. A pora spać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Najbardziej atakowane jest kapłaństwo, małżeństwo i więź ojcowie-synowie, jako że od obrazu ziemskiego ojca w dużej mierze zależy obraz Boga.

Od tego obrazu zależy Rodzina. Nawet, jeśli jest niewierząca.
Dlatego też Kościół jest niszczony przez lewactwo. Za apoteozę Rodziny a nie za sam akt wiary.
Destrukcja struktury bazowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

>jako że od obrazu ziemskiego ojca w dużej mierze zależy obraz Boga.

ke ?

>Od tego obrazu zależy Rodzina....... Destrukcja struktury bazowej.

W takiej nowoczesnej Rodzinie o zdestrukturyzowanej strukturze bazowej jest nawet miejsce na byłe córcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rodzina patchworkowa to raczej domena lewicy.
Mi się nigdy takiej, mimo prób, nie udało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma tu jakiejś specjalnej filozofii. Nawet jedyna podyktowana osobiście przez Jezusa modlitwa zaczyna się przecież od słów "Ojcze nasz". Jeśli zatem dziecku słowo "ojciec" kojarzy się z kimś, kto je opuścił albo co gorsza z jakimś alkoholikiem-przemocowcem, to jak ma się przekonać do Ojca w Niebie i jak ma odpowiednio pojąć sens tej modlitwy? Są różne bypassy oczywiście. Można to obejść przez Jezusa, który m.in. po to stał się człowiekiem. Można też przez kobietę, Maryję, która i współpracowała z Bogiem w dziele zbawienia i wraz z Jezusem stała się współodkupicielką naszych grzechów cierpiąc pod krzyżem.
No wkręcacie mnie w te rozważania biblijne, mimo że to nie jest odpowiednie do tego miejsce.

Edit. Ściśle rzecz biorąc "Ojcze Nasz" nie jest jedyną modlitwą podyktowaną przez Jezusa. Drugą jest Koronka do Bożego Miłosierdzia podyktowana przez Niego św. Faustynie. Ale nie ma obowiązku wierzenia w to, jako że wiara w objawienia nie jest do zbawienia konieczna. Moim zdaniem warto. To jest fascynująca opowieść
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Raven--a dlaczego Stworca traktuje ludzi wybiorczo
dzieci na przyklad?
te głodne.te krzywdzone w potworny sposob?
i dlaczego wsrod ksiezy jest tak duzy odsetek "chorych" i oni tez nie chca sie leczyc?

no i gdzie tak masowo lecza z tego homoseksualizmu?
słyszałąm przypadki wyjscia na hetero ale tylko tych ,ktorzy sa homoseksualistami z powodu,jakiegos tam pietna w dziecinstwie
nie u tych ,ktorzy od urodzenia czuja sie nie ta płcia,ze sa badania o zmianach w mozgowi,hormonalnych,feminizujace hormony dodawane do zwynosci
ksieza jak zwykle wszystkich do jednego wora,no i po co przy tym wspolpracowac z medycyna i psychiatria.psychologia
lepiej byc z nimi na bakier
a jeszcze
jaki ksieza maja pomysł na problem popedu osadzonych w wiezieniach..np?

co to za lekarz,ktory mowi pacjentowi,ze musi przestac palic a sam smierdzi fajkami
wiarygodny?
nawet nie mam nadziei,ze wszystko przeczyta...
i nawet nie mam nadziei,ze zrozumie

dlaczego koscioł sprowadza człowieka do roli neiwolnika
niewolnik nie ma myslec,zgłebiac wiedzy,,poznac przyczyny i SIEBIE SAMEGO
moze i niektorym ,na jakims etapie konieczne
po kiego to całe intelektualne bogactwo zwojow i dziedzictwo wiedzy?

jaki dobry tatus chce miec dzieciaka --niewolnika?!
uwiazanego do siebie..niesamodzielnego w mysleniu i działaniu i doswiadczaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie traktuje wybiórczo. Te głodne i krzywdzone dzieci to skutek grzechu i ograniczenia Boga wolną wolą człowieka. On płacze razem z nimi i ubolewa nad tym znacznie bardziej niż którykolwiek z nas. Nie mógł dać się za to zabić jako istota duchowa, więc stał się człowiekiem. I jako człowiek dał się torturować, wyszydzić i zabić. Tu nie ma słabego punktu. Żaden ludzki umysł takiego planu by nie obmyślił.
Zgadzam się z tym leczeniem homoseksualizmu. Tylko, ze nie ma żadnego genu homoseksualności. Nie ma i nigdy nie było. Zdecydowana większość przypadków jest właśnie spowodowana urazem z dzieciństwa. Nie tylko z dzieciństwa zresztą. U niektórych jest to kwestia np. pobytu w wojsku i więzieniu. Jeśli się naprawdę głęboko sięgnie to wychodzi, że zdecydowana większość ma przyczyny zewnętrzne. Nawet ten najsławniejszy ze Słupska kiedyś się do tego przyznał. O hormony może oczywiście chodzić, ale zaburzenia hormonalne też się w jakiś sposób przecież leczy.
Co tam jeszcze było poruszone? Procent księży-pedofilów? Film Spotify pokazał, ze w USA problem dotyczył ok. 6%. To dość dużo, przyznaję. Tyle że amerykański Kościół jest bardzo specyficzny. Tam nie ma odsiewu na poziomie seminariów. Jan Paweł II był o krok od ekskomunikowania całego tamtejszego Kościoła, bo Watykan utracił nad nim kontrolę. W Polsce oceniam ten odsetek na poniżej 1 procenta. Ale nawet jakby ktoś miał bardzo złą wolę i stwierdził, że skoro w USA było 6 %, to u nas też tak musi być, to przypominam, że na 12 członków pierwszego Kościoła 1 był zdrajcą. To daje ponad 8 %. Z tym się niestety trzeba liczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> nie ma żadnego genu homoseksualności

Nie ma, to fakt.
Ale jest "płeć mózgu", która kształtuje się okresie płodowym i można ten etap zaburzyć choćby gospodarką hormonalną matki-nosicielki.
Można zatem jakiś odsetek (niewielki) osób homoseksualnych uzasadnić biologicznie.
Często zreszztą takie osoby, wychowując się w normalnych środowiskach, są generalnie heteroseksualne. Mają jedynie ciut inne postrzeganie, rozciągnięte na drugą płeć. I wychodzi z tego np. uznany artysta.
Albo empatyczny duszpasterz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Dlaczego...?" - pierwsze słowo "troski", z ust Szatana.
Coś jest lub czegoś nie ma? http://youtu.be/d3pCQysucls
Mówią, że biedny jest Diabeł bo Duszy nie ma.
Chodzić, oddychać i widzieć różne rzeczy...
Nie ma większej udręki niż tęsknota za Bogiem i Jego Miłością.

http://youtu.be/0SDvqDdbhSc
http://youtu.be/8Aafr1BcLz8

Ps
Lucek jest Misjonarzem od zawsze, od początku. Jego upadek jest największą lekcją dla każdego z nas. Mieć wszystko, być wszystkim i odrzucić to by wypełnić pustkę naszej, ludzkiej ciemnoty w postrzeganiu Boga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taka odpowiedzia zadowoliłoby sie sredniowiecze
nie uzyskałam odpowiedzi
i nie uzyskam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panią mądrą mimo wszystko przestrzegam przed oswajaniem i litowaniem się nad szatanem, a panią drugą informuję, ze średniowiecze było jedną z najwspanialszych epok. Zwłaszcza XII i XIII wiek. Odpowiedzi zadowalające współczesnych doprowadziły ich do komunizmu, nazizmu, holokaustu, koreańskiego popu i piwa bezalkoholowego. Dziękuję postoję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Raven..za duzo czytałam i o katolickich egzorcyzmach i swieckich..i k..szamanskich nawet
nie ma teorii ,ktora ominełam,włącznie z innymi cywilizacjami,astralem,egregorami i psychologia oraz uszkodzeniami mozgu
lubie poznac O CZYM MAM PIERNICZYC

sredniowiecze było i piekne i okrutne i zacofane i ..duzo tym pisac
tak samo --jak obecne czasy---czasy niezwykłęgo postepu w wielu dziedzinach ,wielu odkryc
zabawy w boga z genetyka jak i wojnami ,eksodusem milionow ,gwałtami oraz robieniem sobie talizmanow z ludzi ,z bielactwem

dzieje ludzkosci -CAŁE przeplatały sie w wielkosc i upadek, zarazem

nie ma z kim rozmawiac
i to nie z powodu tego,ze ja wiem,ty nie wiesz
ja madrzejsza ,ty głupszy

ale z powodu waskich horyzontow i niedoinformowania
człowiek sie całe zycie uczy
obala wiedze..dokąłda..rreformuje
powraca do niej---szuka prawdy---to jest rozwoj
wziecie Z JEDNEJ TACY WIEDZY uzurpujacej sobie monopol na prawde jest zacofaniem,staniem w miejscu

jak mzona cos ocenic---jesli sie tego maksymalnymi,dostepnymi mozliwowsciami nie poznało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odnosnie homoseksualizmu---racz droga katolickosc poczytac troche wiecej ..i to nie tylko tekstów pisanych przez ksiedza
czy zagorzałego katolika
homoseksualistów--tych odmian jest wielu,podłoze jest rózne
rodza sie dzieci z obiema plciami...ciu liznełam tego na ginekologii--wiec ku...nie mowcie bzdur
skoro macie zerowa wiedze w tym temacie

NIE BRONIE HOMOSEKSUALIZMU
wrecz przeciwnie ..jestem przeciw--propagowaniu,głaskaniu i małżenstwom homo
adopcji przez homozwiazki!

a to ldatego---juz to pisałam ,ze ludzkosc zmierzałby do unicestwienia..z takim kierunkiem

nie zgadzam siejednak z tym,ze wystarczy poddac homoosobe leczniu --K...JAKIEMU?
bo nikt tego nei ustalił sa jakies tam niewielkie sukcesy na polu PSYCHOLOGII-terapiia
le dotyczy to osób z traumami zdziecinstwa..z wyniesionym wzorcem--patologii..gwałconym wdd itp

to jest złozony problem

i nie dotyczy tylko homoseksualistów--ktorzy m.inn swietrnie sie odnajda "w sutannie"i nie tylko

chyba nikt srednio z analiza nie watpi,ze srodowsiska ,gdzie sa sami faceci
czy same kobiety ,przez długi czas
poped działą i cos z tym trzeba zrobic--wiec w takich srodowiskach jest wiecej homoseksualizmu
czy wystarczy pokropic swiecona woda?
zeby zgasic poped?
zeby wyrugowac procesy ,nałozone jedno na drugie z trauma u podłoza?

czy wystaczy egzorcyzm ,zeby wykształcone oba atrybuty plci u noworodka porozmawiały ze soba
--ktory ma zniknac...zachnac..?zesz k...

ksieza i te wszystkie rozmodlone towarzystwo nie ma pojecia jakie dziwne rzeczy sie rodza!
ale wie jakie jest lekarstow na wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I po co? Egzorcyzmy to intymna sprawa i bardzo wąski wycinek działalności Kościoła. Nie ma natomiast czegoś takiego jak egzorcyzmy świeckie czy szamańskie. Trzeba uciekać, gdzie pieprz rośnie od kogoś, kto się w to bawi albo głosi takie teorie. Reszta, czyli inne cywilizacje, astral, wychodzenie z ciała, reiki, hipnoza, bioenergoterapia i tak dalej to albo szukanie taniej sensacji albo zabawa z ogniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bóg jest "lekarstwem na wszystko"!
Życzę Ci żeby Cię uleczyło bo z Nim wszystko jest możliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy było już oświadczenie łowcy w temacie ? Nie przegapiłem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ja poprosze Boga,tego własciwego,
Zeby nas wszystkich uleczył,dał poznac prawde
i zjednoczył
wszystkich Polakow
tylko nie wiem ,czy bez woli kazdego z osobna jest to mozliwe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja cię kręcę,a jaki to Bóg jest właściwy?Bo ja się zwracam do tego Jedynego,to jeżeli mam się zjednoczyć,to ja bardzo proszę uderzać do tego Jedynego,żeby z tego zjednoczenia cóś dobrego wyszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie wyobrazam sobie innego niz jedynego
a czy on sie wtraci ?
nieładnie lekcje odrabiac za dziecko
potem dzieciak nic nie wie i przy tablicy konsternacja..no i ..i atak samemu trzeba nauczyc sie ..zrozumiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry