Widok

osiedle JODŁOWE WZGÓRZE ??

Jodłowe Wzgórza Jodłowy Park Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie, może ktoś ma informacje na temat domków szeregowych Jodłowe Wzgórze?? jestem zainteresowana zakupem, ale mam pewne wątpliwości, wybudowano 9 domów z czego rzekomo 3 są sprzedane ( choć nie widać by ktoś cokolwiek tam działał ) ogólnie osiedle jest zamknięte siatką i nie ma na nim ani żywego ducha, a jest jeszcze tam trochę do zrobienia, choćby droga, piece w domkach i elementy wykończeniowe, domki zostały oddane już w 2016 roku, a nadal tyle nie sprzedanych. W okolicy trudno znaleść coś do kupienia od ręki, a tam całkiem fajne i nie wykupione ?? deweloper QUATRO INVEST Sp. z o.o. ktoś coś wie??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę sprawdzić drogę dojazdową do osiedla!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co chodzi z tą drogą ? Ma ktoś jakieś informacje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po prostu nie ma drogi, Pani upiera się, że droga jest w trakcie wykańczania i zostało jeszcze utwardzenie, ale to że wchodzi ekipa dokończyć prace słyszę już od początku marca, a nikogo tam wciąż nie ma, chyba pozostanie kupić domek u konkurencji, bo ciężko się z nimi gada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mają prawnego dojazdu, jest tylko fizyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Co to znaczy "nie ma prawnego dojazdu" ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga dojazdowa jest. Ma długość około 200 metrów. Nie jest asfaltowa ale owszem jest utwardzona. Moim zdaniem o wiele lepiej się jeździ po tej drodze niż po zachodnim odcinku sąsiedniej ul. Kampinowskiej, która jest wyłożona płytami. Proponuję pojechać na miejsce i zobaczyć to na własne oczy. Natomiast, by the way, wschodni odcinek ul. Kampinowskiej jest praktycznym skrótem w kierunku centrum pokrytym całkiem niedawno świeżym asfaltem. Mapa google podaje, że z osiedla Jodłowe Wzgórza do Bramy Wyżynnej jest 5,4 km. Jak dla mnie wygląda to dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich Państwa, reprezentuję Spółkę Quatro Invest, chętnie udzielę wszystkich informacji dotyczących Państwa wątpliwości:

1.Informacja o braku dostępu do drogi publicznej jest nieprawdziwa. Droga dojazdowa do osiedla jest drogą gminną o numerze 842/1. Pozwolenie na budowę uwzględnia dwa dojazdy do osiedla: jeden tą drogą gminną, drugi przez osiedle Jodłowy Park. Pełna dokumentacja jest do wglądu. Droga gminna nr 842/1 została przez nas utwardzona i będzie jeszcze wykańczana (będzie jeszcze walcowana i pokryta drobnym klińcem). Nie można tego robić dopóki droga "nie osiądzie". Wymagałoby to kolejnych poprawek, a tego chcemy oszczędzić sobie i mieszkańcom. Aktualnie droga jest w użytku, nic złego się z nią nie dzieje, jest bardzo dobra do jazdy. Proponuje po prostu wsiąść w samochód i ocenić samemu.
2. Aktualnie zostały sprzedane trzy domy (podpisane akty notarialne), dwa domy są w trakcie sprzedaży (podpisana umowa rezerwacyjna). Prowadzimy drobne prace wykończeniowe wewnątrz budynków. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia budynków i ewentualnie do bezpośredniej rozmowy z właścicielami kupionych domów.
3. Piece oraz grzejniki są montowane dopiero po zakupie domu. Jest to normalna procedura zabezpieczająca przed ewentualną kradzieżą. Na życzenie Klientów montujemy grzejniki po malowaniu ścian, tak aby ich nie zabrudzić/uszkodzić.
4. Spółka Quatro Invest jest spółką celową utworzoną do realizacji tej inwestycji. Nasze dane osobowe oraz doświadczenie w branży budowlanej są dostępne dla osób zainteresowanych.

Osoby zainteresowane zakupem domu proszę o bezpośredni kontakt. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie http://www.jodlowewzgorza.pl
Zapraszamy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mają Państwo przejazdu przez osiedle jodłowy park, bo po prostu na to się nie zgodziliśmy. Jeżeli chodzi o drogę utwardzona, według miejscowego planu zagospodarowania w połowie skręca w stronę Maciek. Dalsza część jest nielegalnym przejazdem, nielegalnie utwardzonym przez Państwa. Ale to już sprawa kupujących Państwa domy. Wystarczy udać się do UM i sprawdzić jaki formalno-prawny jest dojazd.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam,
reprezentuję Spółkę Quatro i ponownie proszę Pana/Panią o niewprowadzanie ludzi w błąd. Wszelkie dokumenty dotyczące inwestycji są dostępne u nas w biurze. Pana/Panią (niestety, nawet się Pan? nie podpisał) zapraszam na rozmowę i do przejrzenia dokumentów.
Proszę o racjonalne wypowiedzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie ma dojazdu nie da się przejechać błoto po kolana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry