Widok

ośrodek bingo w bieszkowicach

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej! czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat ośrodka bingo w bieszkowicach? może ktoś miał tam wesele a może ktoś po prostu oglądał tą sale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy też słyszeli o tym ośrodku i wybieramy się tam około czwartku, ponoć ładna sala, z tego co wiem chcą około 100 zł od osoby i jedzenia jest dużo i takie "swojskie", pozatym podoba nam się pomysł wesela nad jeziorem. Jedyny minus to, że niezbyt chcą tam organizwoać wesela latem bo to jest sezon turystyczny. Odezwę się ponownie, gdy sama to zobaczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej...słuchaj nie wiem jak wygląda ta sala w bieszkowicach ale jeśli chcecie ładna salę to warto zobaczyć nową w Szemudzie nowo otwarta w najbliższy weekend pierwsza impreza Andrzejkowa, można wynająć sama sale ale również całą obsługą, sla jest klimatyzowana, w ustronnym miejscu, kuchnia nowoczesna...być moze po tym weekendzie będę miałą jakieś fotki to je wkleję...jakby co mam telefon do właściciela...


a jak zależy Wam nad jezierom to zobaczcie też Oleńkę w Tuchomie..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie widziałam ten ośrodek bingo w internecie i powiem że nawet ładnie wygląda a na dodatek fajna lokalizacja, my chcemy pojechać tam w piątek. szkoda tylko że nikt z forum nie miał tam wesela przydałaby się jakaś opinia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w Bieszkowicach w OW "BINGO" 11.06.2005. I razem z mężem jesteśmy bardzo zadowolenie z naszego wyboru. Wszelkie dalsze informacje mogę przesłać na maile prywatne.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem bardzo zainteresowana wszystkimi informacjami na temat sali bingo! na ile jest osób, jaka jest obsługa, co z poprawinami, czy można wynająć pokoje, jakie jest jedzenie? itd a może możecie przesłać jakie zdięcia na maila? za wszystkie informacje z góry dziękuję!

mój adres: mon.was@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takze mialam tam wesele, polecam smaczne jedzenie, ale nie polecam obslugi, ktora nie jest zbyt doswiadczona i nie sa w stanie dobrze obsluzyc takiej ilosci gosci. Momentami gubili sie i nie wiedzieli co maja ze soba robic. Szef mily, jednak duzo rzeczy zrobil jak jemu sie podobalo, a nie tak jak sie umawialismy, po weselu mielismy mu zaplacic wiecej za osobe mimo, ze umowione bylo inaczej, ale stwierdzil ze dodali sobie od siebie jedno danie, ktorego nie zamawialismy. Jednak jednego ktorego nie bylo musielismy oplacic, bo za pozno sie zorientowalismy. Niestety jedzenie z wesela znikalo i mimo, ze i my widzielismy, ze zostalo, tak i goscie, obsluga sie wyparla i stwierdzili, ze zostaly resztki i dali je swojemu psu. Do tego podejscie wlasciciela, ktory pilnowal wszystkiego dawalo wiele do zyczenia, w piatek przed weselem byl pod wplywem alkoholu, tak samo w dzien wesela, w niedziele rano skacowany, byla prawie bijatyka z pracownikiem (tez skacowanym) na oczach naszych gosci. Bardzo ogromne opoznienia z umowionymi na konkretna godzine posilkami. Goscie zostali tez bez obslugi w poprawiny, mimo ze umowa byla podpisana do pozniejszej godziny. Takze jeszcze kilka drobnych rzeczy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widze że z tą obsługą to standard, jak byłam na weselu to też obsługa sobie nie radziła, a na poprawinach wogóle jej nie było chociaż panna młoda za nią zapłaciła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dora co powiesz na refleksje Alfki odnośnie obsługi na weselu? Czy u was na weselu nie było podobnie? Ja chciałam też mieć wesele w Bingo ale ostatecznie zdecydowałam się na Kłosowo i chyba nie żałuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy może chodzi o nową salę w kłosowie?Bo mam parę wskazówek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to w Kłosowie jest tylko jedna sala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to na pewno chodzi o tą samą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to poproszę o wskazówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam byłem na weselu całkiem niedawno. Byłem świadkiem więc pomagałem rodzinie młodej przy organizacji.Sala jest ładna to fakt.
Jak będziesz odbierać klucze od sali to dokładnie sprawdź stan, bo facet czepia się o byle co a to ślad na ścianie itp. kuchnia w fatalnym, stanie z kuchenek ulatnia się gaz czasami i ze studzienek odpływowych w podłodze po spuszczeni pomyjów ze zlewów wszystko się cofa i zalew kuchnie, jeżeli wesele jest przy chłodnej pogodzie to trzba trochę dogrzać salę (mi było ciepło ale wiem że niektórym paniom było chłodno). Dokładnie spisz sobie licznik prądu bo koleś sobie spisuje coś innego i potem liczy według własnych notatek dla tego ty też spisz dla pewności. Jak odbieraliśmy salę pod sufitm wisiały stare balony z poprzedniego wesela a młodzi chcieli nowe we własny biało złotych barwach więc te stare zdjęliśmy a przy oddaniu sali koleś miał pretenzje że zdjeliśmy te stare "flaki" bo one były już na czterech weselach. aha i koleś ma pyskatą córeczkę (ok. 15 lat), która sprawdza czystość smarkula więc i na nią trzeba uważać. sala jest na 80/90 osób nie więcej.Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mnie trochę zmartwiłeś... Powiedz jeszcze czy jedzenie było smaczne i obfite i czy z tej kuchni nie wydobywały się w trakcie wesela jakieś smrodki (poza tym mam nadzieję że jedzenie jest przygotowywane w higieniczny sposób...) W jaki sposób ogrzewają salę- prąd? A obsługa na weselu i poprawinach sprawnie działała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kucharki były wynajęte (panie z okolic Gdańska) więc jedzenie było ekstra i bardzo dużo. Przez te wylewające studzienkiw kuchni we wtorek przed weselem w kuchni był smrud nie do wytrzymania więc do samego piątku(kiedy pracę zaczynały kucharki) cały czas było wietrzone i w sobotę było o.k. Ogrzewanie jest elektryczne, ale na dole jest kominek którym można nagrzać salę bo tak są zrobine wyciągi że ciepło z kominka lecie też na sale i w toaletach trochę był przydki zapach ale spora ilość stojącyh odświeżaczy uratowała sytuacje i zmusiliśmy wynajmującego do wywiezienia szamaba przed weselem. Wiem że brzmi to wszystko trochę przerażająco ale wesele było ekstra, tylko tzreba się pilnować i być stanowczym wobec wynajmującego. jeżeli masz jeszcze jakieś pytanka to daj znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do 100DORKA
Napisze w skrócie - moje wesele w OW BINGO było bardzo udane. Nie miało miejsce żadne z opisanych przez Alfke zdarzeń. Byłam w kontakcie z osobą, która miała tam wesele 3 tygodnie przede mną i również była zadowolona. Chcąc być jednak obiektywna to na koniec dodam, że wymieniałam też opinie o weselu z osobą, która miała tam swoją imprezę po mnie i w tym przypadku niestety fragmenty opisu Alfki się potwierdzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to co do Bingo to rozne wypowiedzi widze,bylam wczoraj i jestem pod wrazeniem,szef mily ceny atrakcyjne...
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, czy miał ktoś ostatnio wesele w tym miejscu i mógłby podzielić się opinią? ( m.in. na temat jedzenia i obsługi)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry