Dziękuję!
Zwróciłem się o pomoc do AntyWindyk, kiedy w ciągu roku otrzymałem dwa sądowe nakazy zapłaty:
1. Debito/GetBack - 8000,- zł plus 1200,- zł (koszty).
2. Best - 18000,- zł plus 2400,- zł (koszty).
W pierwszym przypadku pierwotny wierzyciel (bank) doprowadził już do egzekucji komorniczej na podstawie BTE, a potem dług został sprzedany.
Tym bardziej więc sprawa wydawała się beznadziejną, ponieważ mógł zostać przerwany bieg przedawnienia.
Dzięki pomocy AntyWindyk finał jest taki, że w obu przypadkach nakazy zapłaty zostały pozbawione mocy w całości, a obie sprawy, po przekazaniu ich do rozpatrzenia przez sąd rejonowy właściwy dla mojego miejsca zamieszkania, umorzone.
Kancelaria AntyWindyk uchroniła mnie przed egzekucją w fikcyjny wręcz sposób naliczonego przez firmy windykacyjne zadłużenia.
Podziękowania składam całej kancelarii, ale przede wszystkim panu Mariuszowi, który podjął się nadzoru nad tymi sprawami.
Dziękuję za świetny kontakt z jego strony, rzeczowe wyjaśnienia, informowanie mnie na bieżąco i cierpliwe, wyrozumiałe podejście, a finalnie rozstrzygnięcie na moją korzyść obu spraw.
Bez udzielonej pomocy byłbym bez szans, natomiast na pewno z egzekucjami komorniczymi.