2 tygodnie temu zdałem egzamin dzięki panu Radkowi:) jest to najlepszy instruktor z całej szkoły! Wiem, bo jeździłem ze wszystkimi, pan Radek zwrócił uwagę na inne aspekty prowadzenia przeze mnie pojazdu i zniwelował błędy, na które inni nie zwrócili uwagi, po zakończonym kursie u innych instruktorów, wykupiłem dodatkowe jazdy u pana Radka, który bardzo spokojnie prowadzi naukę, gorąco polecam wszystkim tego instruktora...