Widok

paznokcie

Z przykrością muszę stwierdzić, iż zniszczono mi paznokcie:( Trzy razy nakładałam hybrydy i teraz moje paznokcie są cienkie jak papierki, miękkie, bolesne i długo będę musiała czekać, aż odrosną i wrócą do swojego normalnego stanu. Nie wiem, jaka jest przyczyna-czy to złe kosmetyki, czy technika, ale na pewno nigdy więcej już tam nie nałożę hybrydy. Co do innych usług nie mogę się wypowiadać, bo nie korzystałam.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 2
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja również korzystam z usług Pani Ani. Chodzę do niej od lat na pazurki. Jestem zachwycona. Hybryda trzyma się bardzo długo, i nie mogę zgodzić się z Panią powyżej. Hybryda wykonana w tym salonie jest wykonana profesjonalnie i moje paznokcie nie są "cienkie jak papierki, miękkie i bolesne". Skoro nie wie Pani jaka jest przyczyna, może to Pani coś zle robi? Również wiele moich koleżanek chodzi do tego salonu na "paznokcie" i są bardzo zadowolone. Ja polecam! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niby co mam źle robić?? Płytka paznokcia została przepiłowana. To nie ja sobie zrobiłam, tylko kosmetyczka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
podejrzewam, że jest Pani jedną z tych "jestem mądrzejsza od wszystkich i nikt nie będzie mi mówił co mam robić" pewnie sama Pani coś 'majstrowała' po zabiegu przy paznokciach, a teraz pretensje do innych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli paznokcie są tkliwe,bolą i są miękkie to zostały przepiłowane.Zajmowałam się paznokciami 15 lat od tipsów,po żele i akryle i takie defekty są odczuwalne po zbyt mocnym opiłowaniu płytki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry