Widok

pediatra Jasień dr.Łapiak

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Ide dzis z corką po raz pierwszy do tej pani dr.Zawsze chodze do dr.Anety Karpinskiej Nowak,ktora sobie bardzo chwale,no ale dzis juz nie dalo rady do niej sie zapisac. Mam ,wiec pytanie. Czy dr.Łapiak jest w miare miła,czy ma podejscie do dzieci ,no i co najwazniejsze czy nie odsyla z byle syropkiem .....mam tez pewien problem,który przy okazji chcę skonsultowac. Zauważyłam u córki synechie i tak mnie zastanawia czy dr.Łapiak cos na to poradzi,czy przepisze jakies masci itp. Mam nadzieje ze wizyta u chirurga bedzie zbędna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Największa porażka tej przychodni...!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z opinią wyżej,masakra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem zadowolona ogólnie z przychodni na jasieniu.
Dr Łapiak jest pediatrą mojego dziecka - i będę od przyszłego msc przenosic dziecko do innej przychodni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Łapiak aktualnie przyjmuje w filii przychodni Jasień w Borkowie. Niestety uczulam i ostrzegam, że nie jest to dobra lekarka. Owszem, ma dobry kontakt z dziećmi, potrafi być uprzejma i miła ale w naszej ocenie (po szeregu dramatycznych doświadczeń) stwierdzam że kompletnie niekompetentna lekarka. Bagatelizuje schorzenia, stawia błędne diagnozy, wypisuje dziwne leki... ze zdrowiem dzieci nie ma żartów dlatego odradzam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry