Widok

pediatra Nowy Chelm

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ktorego pediatre polecacie w tej przychodni, podobno jest tylko dr Rzecycka i dr Skowron... nie wiem ktora wybrac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa 4 na chełmie. Ja byłam u doktor Gierakowskiej, bardzo miła kobieta ;)
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwonilam wczoraj, pani podala mi tylko te 2 lekarki. Chodzi o przychodnie na Wilanowskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, na Chaubińskiego. A doktor Rzyczycka czy jakoś tak przyjmuje na Rogalińskiej.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapisałam moją córczkę do dr Skowron, byliśmy już na pierwszej wizycie i jest ok. Raz też trafiliśmy do dr Rzeczyckiej i też było ok. A wybraliśmy dr Skowron, ponieważ moja bratanica jest do niej zapisana i rodzice są zadowoleni.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to przychodnia Nowy Chełm filia Wilanowska, a mieści się na Rogalińskiej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez naleze do dr Skowron, polecam :) mila, nie bagatelizuje problemow rodzica, wypisze zawsze co trzeba :)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny ja juz sie zakreciłam:-) dr Skowron to gdzie wkoncu przyjmuje na chełmie na ul.Chałbińskiego czy tam na Ujeścisku na Rogalińskiej czy jak niektórzy mowia Wilanowskiej??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze Polecam Dr Rzeczycką, już od 10 lat zajmuje się moimi dziećmi nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na innego, a miałam okazję bywać u innych :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry