Widok
Dr Tosik znam jeszcze z przychodni z Gdańska . Leczyła mojego syna wiele lat , nie chodzę do gabinetu na pogaduchy wiec to czy przyjemna czy mucha na nosie mnie nie interesuje ... ma buc rzeczowa i nie wciskać na wszystko antybiotyku . I tak właśnie jest u Tosik . Po drugie myśle ze prędzej to kubkerwncja smaruje ciagle jeden i ten sam kontrnatarcia o beznadziejności tego lekarza biorąc pod uwagę sposób wypowiedzi . Rzadko lekarzy interesuje oponia a tymbardziej na forum , zbyt wzięty zawód . Jeśli ktoś naprawdę szuka pediatry to smialo polecam