Widok

pediatra w Gdyni

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy mozecie polecić dobrego pediatre w okolicy Redłowa?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przylaczam sie do pytan, tyle ze ja poszukuje kogos do wizyt domowych. Czytalam tylko na forum o jakies pani doktor po 60tce, ze najlepsza w Gdyni, ale to tyle, zadnych namiarow. Moja corcia (6 tygodni) obecnie jest chora i pediatra rodzinny sie nie sprawdza. Chcialabym zeby ktos przyjechal do domu i zobaczyl mala, no i tak na przyszlosc. Macie kogos takiego, jakie sa ceny itp? Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni na Legionów pracuje dr Kollek. Wiele osób ją sobie chwali jako pediatrę i ja też. Przyjeżdzaja do niej matki z dziećmi nawet z Witomina czy Chyloni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy nalezy wybrac pediatre, tzn ile dni po urodzeniu sie dzieckai co z pielegniarka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni na Legionów też była dobra dr.Zastawna ale obecnie jest na urlopie wychowawczym.Moją córkę mam zapisaną do dr.Kollek.Ale nie wiem czy jest naprawdę taka dobra bo moja córka na szczęście mi nie choruje.Mam koleżankę co ma córkę niepełnosprawną i chwali ją.

ślubowaliśmy 14 października 2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anikia jak dostaniesz kartę szczepień dziecka ze szpitala to możesz od razu ją zanieść do przychodni może zrobić to nawet mąż za ciebie jak się nie będziesz czuła na siłach.Od razu można się umówić z dr.ma wizytę i z położną środowiskową.Pierwsza wizyta dziecka jest zawsze w domu i położnej.

ślubowaliśmy 14 października 2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry