Widok

pediatra w okolicach obłuże-oksywie

możecie jakiegoś polecić, ze wskazaniem przychodni??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia na podchorążych,dr Lasek-Jarosiewicz Teresa,rewelacyjna lekarka przychodzi też na wizyty domowe.pozdrawiam
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
carrie, gdzie dokładnie jest ta przychodnia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa, już wiem która to przychodnia. A duże kolejki do tej pani dr??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nigdy nie mam problemu z dostaniem,przychodnia czysta,personel zawsze trafiłam na miły:) przychodnia obok szkoly podstawowej nr 33,obok wszędzie sklepiki i supersam abc.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
J at ez polecam bnardzo ta pania dr, umawiasz sie tego smaego dnia rano i raczej nie ma wiekszych problemów tylko nie umawiaja na godziny wiec musiasz odstac z dziekiem swoje w kolejce,ale jesli dziecko jest z wysok agoraczka to przyjmuje poza kolejnościa.Jesli jestes zainteresowana to mam do niej namiar na prywtne wizyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no pewnie, bardzo porproszę, może się kiedyś przydać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet prywatny jest w Gdyni an ul. Zielonej a nr to 058 652 42 04,ale czasem ciężko sie wbić na wizyte bo ma bardzo duzo pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alex, czy początek tego nr to na pewno 652?? Bo chyba większość obłuskich stacjonarnych z tego co pamiętam zaczynała się 625
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze bład, oczywiście ze 625 42 04
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


ja wlasnie szukam jakiegos pediatry. czytam opinie o roznych placowkach i o tej znalazlam to:
http://www.trojmiasto.pl/NZOZ-Przychodnia-Obluze-Oksywie-Filia-o20815.html

czyli jak to jest z umawianiem?
klopot, czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez przeczytalam opinie, i fakt ze poradnia dzieci chorych jest razem z p[oradnia dla doroslych, to jest minus, ale co do tego ze poradnia dzieci zdrowych nie ma osobnego wejscia to sie nie zgadzam bo jest oddzielen wejscie i zawsze z niego korzystam no i na popoludnietez mozna sie umówić, ostatnio np bylam na godzine 15.30,wiec nie jest tak zle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozna tez isc do innego pediatry do któergo nie ma praktycznie nigdy kolejki, ale do dr Lasek niestety zawsze jest kolejka i trzeba swoje odstac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up, up
może ktoś sie jeszcze wypowie na temat przychodni w tych okolicach i lekarzy do których warto zapisac maluszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni na białowieskiej (budynek pogotowia)) jest lekarz rodzinny i pediatra w jednym - tylko nie pamiętam nazwiska tej pani. Pierwsze wrażenie - mało kontaktowa, ale ponoć jest dobrym lekarzem. Może ktoś może się podzielić opinią??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta lekarka to Dr Kierszke, czy ktoś miał przyjemnośćd???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dr Kierszki raczej nie polecam, ale za to dr Gos jest wg najlepsza. Jako dziecko TYLKO ona byla mnie w stanie wyleczyc z zapalenia oskrzeli/pluc i innych infekcji. Kobieta kolo 50, z mega wiedza i super podejsciem. Przychodnia SANUS na obluzu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej moje dziecko tam chodzi, nie polecam, zero porady od tej Pani jakby nieprzytomna, potrafi wysyłać tylko do szpitala i antybiotyki zapisać.
Słaba i ta przychodnia to porażka na białowieskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodzi o przych. na białowieskiej i dr Kierszkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
PROSZE O NAMIAR DO PANI DOKTOR?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Numer telefonu do dr Lasek-Jarosiewicz,czy ktos zna??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u dr lasek i wolę dr Kiełkowską też z tej przychodni dzięki jej szybkiej interwencji mój maluszek znalazł się w szpitalu ona ma dyżury w szpitalu miejskim na pediatrii polecam ją





popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joanna 26j. możesz napisać coś więcej o dr Kiełkowskiej? Jakie ma podejście do dzieci, do rodziców, czy jest komunikatywna, dokładna i zaangażowana??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Numer do dr Lasek 58 625 42 04, a co dr Kiełkowskieh to ja byłam pare rayz i nigdy więcej nie pójdę.ta Pani ya kadzm rayem szsyaa yapalenie puc i oskryeli ktrego nie bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważam że ma dobre podejście do dzieci o czym świadczą zawsze kolejki w poczekalni do niej he ja chodzę z synkiem do niej od początku jest miła i zawsze odpowie na każde moje pytanie pozdrawiam :)





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mogę polecić dr lasek, jest miła, stara się na ostateczność zostawiać antybiotyki. i ma rewelacyjne podejście do dziecka - moja córeczka się do nie przytuliła na ostatniej wizycie, tak sama z siebie :)
u dr kiełkowskiej byłam jeden i jedyny raz, niemiła, wredna baba. do mojego dziecka nie odezwała się ani razu przez cała wizytę poza tym, żeby oddychała przy osłuchiwaniu. opierdzieliła mnie, że nie poszłam do swojego pediatry, chociaż nie miałam jak bo w tym dniu nie dyżurowała. wg niej powinnam chyba z choroby mojego dziecka dopasowywać do godzin pracy naszego lekarza. Bardzo nieprzyjemna wizyta pani dr wyniosłym tonem zadawała pytania i zrobiła łaskę, że zbadała moje dziecko. Odradzam! Dr Lasek jest najlepsza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Lasek leczyła mnie kiedy byłam mała (teraz mam 35 lat) i moje wspomnienia odnośnie tej Pani to -zastrzyki !Ta lekarka na wszystko zapisywała zastrzyki,tak więc ,na sam jej widok ryczałam jak bóbr.
Mam do niej uraz do dziś i w zyciu nie poszłabym do niej z moim dzieckiem,brrr!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ktos może wyrazic opinie na temat dr Ryszrda majora? z sucharskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mogę wyrazić opinię, ale niestety negatywną... dla mnie to burak, zrobił mi ostatnio awanturę straszną jak przyszłam z chorym dzieckiem poprosić go o przyjęcie, bo już nie było miejsca w normalnych zapisach

a przyszłam do niego o 17, gdzie dyżur miał do 18 i były tylko dwie osoby przede mną, więc o 17:30 nie było już nikogo, wszystkich zdążył obsłużyć, nie miał już żadnych kart nowych na biurku, więc na nikogo nie czekał, a zostało jeszcze pół godziny - mimo tego wizyta trwała jakieś 4 minuty, zbadał dziecko i zaczął jednocześnie wypisywać receptę i mówić mi co i ile czego mam dawać - nawet tego nigdzie na żadnej kartce mi nie zapisał, musiałam sama w pośpiechu szukać sobie kartki i długopisu, żeby cokolwiek zapisać, bo w tym tempie bym niczego nie zapamiętała... ale doktor przynajmniej zadowolony, że na koniec dyżuru mógł sobie pół godziny posiedzieć w spokoju...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też byłam parę razy awaryjnie z dzieckiem u Majora, jak na pediatrę to dość oschły. A jak ja byłam u niego na wizycie to mnie nastraszył, naopowiadał o biopsjach, całkiem bezpodstawnie.... Nie wybrałabym go na lekarza rodzinnego.
Niestety przy Sucharskiego jest generalnie problem z dostaniem sie do lekarza. Należymy całą rodziną do Rycio ale do niej zawsze jest komplet. Awaryjnie wybieram ostatnio dr Cisowskiego, jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też na stałe do dr Rycio, no i rzeczywiście jest problem z dostaniem się do niej... A dr Cisowski to mój były sąsiad ;) i jak dla mnie na pewno 100 razy lepszy niż Major!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majora też nie polecam! Nie nadaje się na pediatrę jak dla mnie. Minuta wizyty nic nie podpowie od siebie, nie zapyta o rozwój maluszka, nie powie, czy dobrze się rozwija itd.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorsza na Podchorążych to Ziemian czy jakos tak. Postac tak słaba mentalnie że nawet nazwiska nie chce mi się zapamietac. Pomyliła zawody. ona nawet w prosektorium bylaby zbyt chlodna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja polecam dr Ziemian , bardzo fachowa ani razu nie pomyliła diagnozy, nie przepisuje antybiotyków na byle katarek, może z początku trochę oschła ale po pewnym czasie jak już kogoś zna to bardzo fajna babka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie mam pojecia jak ktoś moze o tej pani powiedziec coś pochlebnego, nigdy w życiu nie spotkałam tak slabego lekarza, pozatym czlowiek bez odrobiny empatii, nawet powiedziala bym ze nie lubi dzieci. Jesli zależy Państwu na zdówku Waszych pociech nie idzcie do tego lekarza. Bardzo piekna płęta do prosektorium może i tak ale absolutnie nie z dziećmi...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dzisiaj u dr Ziemian. Mam nadzieję że nigdy już na nią nie trafię. Bardzo niesympatyczna lekarak. Nie chciała przyjąć mojego rocznego synka, chociaż rano się rejestrowałam. Stwierdziła że chyba coś pomyliłam. Nie daje dokończyć zdania, wchodzi w słowo. Pomyliła zawody. Dla mnie najlepsza dr Rycio. Niestety nagła sytuacja i nie miałam wyjścia. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie polecam dr Ziemian prosiłam o zaświadczenie do żłobka dla synka. Odmówiła bo nie ma podstawy prawnej i nie przyjmuje zdrowych dzieci. Nie miła i arogancka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisuję się rękami i nogami. Koszmarna Pani doktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

do góry