Widok

pediatra z przychodni na Wejherowskiej lub Ramułta, kogo możecie polecić

Za dwa miesiące mam termin porodu i chciałabym do tego czasu wybrać pediatrę, polećcie mi kogoś z tych przychodni. Sama należę do przychodni na ul.Wejherowskiej, tam przyjmuje dr M.Stachowska, która mnie leczyła jak byłam dzieckiem :) Ale z kolei do przychodni na Ramułta miałabym bliżej. Może jeszcze pielęgniarkę środowiskową możecie mi polecić?
Będę wdzięczna za pomoc.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co słyszałam to na wejherowskiej mają jakieś dziwne limity, podobno potrafią odmówić przyjęcia chorego dziecka, dlatego wybraliśmy ramułta

nie pamiętam nazwiska pielęgniarki, a jeśli chodzi o pediatrę to wybraliśmy dr Ignatowską (bardzo długo pracowała w szpitalu wiec ma spore doświadczenie)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja chodzę do dr Stachowskiej- super doświadczenie, ostatnia do leczenia antybiotykiem. Mój mąż jako dziecko też do niej chodził. Na Wejherowskiej zawsze mnie przyjmą jak dziecko chore to nawet do innego lekarza byle by przyjąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze na wejherowska z moim synkiem do dr łuczak i tez jestem zadowolona...

natomiast, nigdy mi nie odmówiła przyjecia dziecka, mimo ze było nadprogram już 15 osób takich jak ja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odkopałam sobie jakieś stare wątki o przychodni na Ramułta i najbardziej polecana jest dr Bartnik. Co do przychodni na Wejherowskiej to nie mogę na nią narzekać, więc jeżeli u dorosłych jest przyzwoicie to myślę że u dzieci też będzie dobrze.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja należe na ramułta i tam zawsze były cyrki z przyjęciem...ale mam super lekarke wiec juz sie nie przenosiłam...
dr. bartnik tez mnie leczyła jak byłam dzieckiem w zastepstwie za dr łuczak..fajna babeczka ogólnie...

ja wkońcu za zdecydowałam sie na wejherowska przychodnie, własnie ze zwgledu na dr. jest ona tez spec. pulmonologiem, szukałam spec. alergologa...ale jakoś nie znalazłam...

acha, dodam tylko ze na wejherowskiej punkt szczepień jest poprostu rewelka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za opinie, może jeszcze któraś z Was chce się podzielić swoimi doświadczeniami ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkamy koło przychodni na ul. Wejherowskiej więc padło na dr
Łuczak, ogólnie jesteśmy zadowoleni choć często ze zdrowym dzieckiem musimy iść na dzieci chore, kiepskie godziny przyjęć jak dla nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr. Łuczak która przyjmuje w przychodni na Wejherowskiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alergologa mogę Ci polecić dr Chrościcka ale na Karwinach przyjmuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja także polecam doktor Stachowską ...leczyła moje dzieci .U mojej corki wykryla wadę wrodzona serca i alergie ...polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym proponowała dr. Łaźniak. Dobrze dobiera lekarstwa do choroby.
Dr Stachowska wmawiała mojej mamie że mam świnkę, a ja pare dni później wylądowałam w szpitalu z zapaleniem płuc. Nie polecam tej Pani doktror
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W przychodni na ul.Wejherowskiej mogę Ci polecić super pielęgniarkę położną środowiskową - Panią Basię - siedzi w pokoju na ginekologii.
To kobieta kochająca i oddana w swojej pracy Maluszkom, zawsze służąca fachową radą i pomocą.
Z punktu szczepień polecam Panią Anitę- super pielęgniarka z doświadczeniem pracy z Niemowlakami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do dr. Bartnik i dr. Łuczak sama chodziłam jako dziecko....
Ale ten czas leci :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie Dr Łuczak na wejherowskiej specjalista pulmonolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Zdecydowałam się na przychodnię na Wejherowskiej, albo dr Łuczak albo Stachowska. Zależy pewnie która ma mniej pacjentów? Napiszcie jak to wygląda z tym zapisywaniem. Czy mam iść do przychodni będąc jeszcze w ciąży? Ale w sumie nie zapiszę do lekarza jeszcze nienarodzonego dziecka. Czyli pewnie wybieram tylko położną środowiskową?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nawet położnej nie wybierałam, jak Marcel sie urodził to zadzwoniłam do przychodni, ze chce wybrac lekarza dla dziecka, oni umówili mnie z super połozna, która przyszła do nas do domu i na miejscu wypisała swistek wyboru lekarza i umowiła nas na pierwsza wizyte
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w przychodni na Wejherowskiej zapytać co i jak. Pani z rejestracji dała mi telefon do poradni 'K' ( i jak się dziecko urodzi to tam dzwonię i się umawiam z panią położną.

Podaję telefon, może się komuś jeszcze przyda. 58 623-08-26
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry