Widok

pediatra(Żabianka)

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
chce przepisac malego do przychodni na Ul.Gdynskiej,czy znacie moze pediatre z tej przychodni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jednak ktos zna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze do doktor Dużyńskiej bardzo sympatyczna natomiast byłam tylko 3 razy narazie wiec na dłuższa mete nie wiem jaka bedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest tam dr bardzo sympatyczna ale nie to u lekarza cenimy najbardziej...nie przeczytała nawet uważnie zaleceń z wypisu ze szpitala, więc nie chce myśleć co w razie poważniejszych problemów...
Zmieniłam pediatrę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
PA,czy przepisalas sie do innej przychoni,czy moze tam jest jeszcze jakis lekarz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypadkiem trafiłam na fajną lekarkę która miała dyżur na Majewskich,
Dr Wiśniewska z Kołobrzeskiej...rozwiązuje wszystkie nasze problemy, a jak nie może dać skierowania na jakieś badania, bo...służba zdrowia tak już ma, to podpowiada żeby zrobić je prywatnie, mnie to satysfakcjonuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr kutella
...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, polecam!

Miałam sytuacje, powiekszonych wezłow chlonnych, odrazu skierowala mnie na usg i rtg do szpitala.
Nie szpikowała antybiotykami i innymi lekami.
Okazało się, że miałam 4stopień nowotworu złośliwego.
Naszczęście już jestem po..

POLECAM jak najbardziej!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. Dr Kutella właśnie taka jest.. antybiotyki daje w ostateczności.. a leczy już ho, ho .. sama byłam jej pacjentką za młodu :)
...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moje dzieci sa pod opieką dr Szramki od urodzenia.Wspaniałe podejście do małego pacjenta.Dobre oko.Antybiotyki w ostateczności.
Moje dzieci są w dobrych rękach.
Wszystkim polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka zapisana jest do dr. Kutelli i jestem bardzo zadowolona. Antybiotyk w ostateczności, bardzo sympatyczna i ma rewelacyjne podejście do dzieci :) moja druga córka też będzie do niej zapisana :).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja jestem u Durzyńskiej i jestem zadowolona, ale jak się dowiadywałam to ponoć lepsza jest Kutella ale do niej się nie zapisałam bo cięzko się dostac tyle ma dzieciaków :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza wedlug mnie i w opiniii innych byla doktor Szramka.
Niestety odeszla z naszej przychodni.
Czy ktos wie gdzie teraz pracuje?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Brzeźnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę z moimi dziećmi do tej właśnie pani doktor i mam zupełnie inne zdanie.Jest bardzo sumienna i nie jeden raz wybawiła moje dzieci z opresji. Rozsądnie przepisuje leki nie szafując antybiotykami.Zawsze cierpliwie odpowiada na moje pytania i wiem,że mogę naszej doktor zaufać. Szkoda tylko,że nie pracuje już na Gdyńskiej ale dojazd na Gałczyńskiego nie jest dużym utrudnieniem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEJ dziewczyny:) ja chodze z corka do dr. Kuteli bardzo fajna dr.

a dr Szramka pracuje w Nowym Porcie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wcale nie.
Znalazlam doktor Szramke.
Pracuje w Brzeznie na Galczynskiego.
Juz dawno przenioslam tam swoje dzieci.
Bardzo fajna przychodnia. Latwo sie dodzwonic.Mila i przyjemna atmosfera.Widac,ze pracuja tu osoby kompetentne.
Autobusem 148 dojezdza sie do samej przychodni.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj Synek tez jest u dr. Szramke i tez sobie chwalimy, bardzo sympatyczna i mila, antybiotyki to ostatecznosc, w razie jakichs pytan moge dzwonic do gabinetu :) na kazdej wizycie udziela mi wyczerpujacych odpowiedzi na kazde pytanie
imageimage
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Szramki chodziłyśmy i ja, i moja siostra :) ... miłe wspomnienia. Nie wiem jakim jest lekarzem, bo jak byłam dzieckiem to mnie nie interesowało, ale później nie przypominam sobie żebym dostawała antybiotyki. Pamiętam za to, że była bardzo sympatyczna, cierpliwa, i co mnie po latach zaskakiwało (bo chodziłam do niej dłuuugo), to to, że faktycznie się przejmowała pacjentami. Mogłam nie odwiedzać jej rok, a jak przychodziłam, to pamiętała na co chorowałam, zawsze pytała o drugą siostrę, o mamę, podpytywała o postępy w leczeniu innych chorób niż "ogólne" ... polecam :)
image
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
u dr Szramki alergia, to temat tabu. Na pytanie przy kolejnej wizycie z niemowlakiem poprosiłam ją, by przyjrzała się dokładniej polikom, z bliska (do zawsze było z odległości około 2m) bo wg mnie to nie są potówki, które ona kazdorazowo widziała. Stwierdziła, że no faktycznie nie sa i przepisała miesięcznemu dziecku silną maść sterydową, że nawet farmaceutka się zdziwiła. Dziecko ma teraz popekane naczynka na polikach. Pytajac się czy u dziecka naturalną rzeczą jest płakanie przez cały dzień, po dociekaniach czy to kolka czy inne proste sprawy doszła do wniosku "ten typ tak ma" A okazało się, że ma alergię pokarmową. Zmianiłąm dietę i dziecko przestało płakać ...
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Mój synek jest u dr Durzyńskiej. Jesteśmy zadowoleni, ma "zdrowe" podejście do wielu spraw. Dr Kutellę też zresztą polecam :)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak czytam i wydaje mi się,że przesadzasz.Przede wszystkim farmaceutka nie ma nic do gadania jeśli lekarz zapisał lek.Niedawno jedna taka też próbowała mi wytłumaczyć,że Clemastin nie jest lekiem dla dzieci.Tymczasem jest i to bardzo dobrym.Nawet w akademii tak leczą. Pewnie chciała na medycynę ale jej się nie udało.
Pani doktor Szramka jest lekarzem moich dzieci od lat i nie zgadzam się z podobnymi opiniami o niej.
Życzę wszystkim lekarza tak oddanego swojej pracy i małym pacjentom.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też polecam dr. Kutelle. 12 lat temu uratowała życie trafną diagnozą mojej starszej córce i od tamtej pory jest jej lekarzem prowadzącym... i teraz młodszą też zapisałam do dr. Kutelli. Jest lekarzem z powołania.
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
To lecz swoje dziecko u farmaceutki.
Ja ze swoimi wole chodzic do pediatry,a pani dr Szramka na pewno wie,co nalezy zapisac dziecku. Zawsze dobrze wychodzilam na radach naszej pani doktor. Nadal bede korzystac z jej opieki,nawet w Brzeżnie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z czystym sercem odradzam dr Szramke!!!! Moje dziecko ma bardzo dużą skazę białkową, nie tolerował żadnego mleka z białkiem. Wystarczyło 10ml mleka żeby zwracał 3 godziny. Kiedy powiedziałam o tym Pani doktor to stwierdziła,że mu te mleka nie smakują!!!! Synek budził się po 8 razy w ciągu nocy to usłyszałam, że widocznie chce się przytulić!! Większej bzdury w życiu nie słyszałam. A i nierobienie przez dziecko kupki przez przeszło tydzień to według Pani doktor normalna sprawa...Drogie mamy jeżeli kochacie swoje dzieci to unikajcie tej Pani doktor, bo uśmiech i fakt że jest sympatyczna nie oznacza że jest dobrym pediatrą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Ja także odradzam dr Szramkę. Merytorycznie może ok. Nie wiem jak z poważniejszymi chorobami. W pracy z ludźmi jednak nie tylko wiedza sie liczy. Dr Szramka jest chłodna i oschła w kontakcie, niezbyt życzliwa. Mało empatyczna. Drugi raz do pani doktor nie pójdziemy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ale przecież doktor Szramka wcale nie pracuje na Gdynskiej. Mylisz ją z innym lekarzem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

do góry