Widok

perfumeria trojmiejska - proszę o opinie

prosze o opinie? taka ktora dowozi do klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stanowczo nie polecam - zamówiony produkt nie był tym co zazwyczaj otrzymuję kupując w innym miejscu pod zamówioną tu nazwą (CK Eternity)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
A ja stanowczo polecam. Nie korzystałam co prawda nigdy z dowozu ale zamawiam sms-em, jadę do Wejherowa i odbieram oryginalny produkt w bardzo korzystnej cenie. Ogromny wybór - są również nowości. Ja jestem bardzo zadowolona :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja nie zgadzam się z tą opinią! Od kilku lat kupuję i zawsze dostaję to co zamówiłam i w dodatku dowóz gratis, fantastyczna obsługa! Gdy potrzebowałam pilnej dostawy nawet bardzo późna pora nie była przeszkodą!
Proponuję uważnie składać zamówienie - może się Panu pomyliło EDP z ER. :/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gorąco polecam. Rewelacyjna firma, szybka dostawa, a ceny marzenie!!!!!! pan tomek chyba nie wie co pisze. może miał zły dzień? nie ładnie panie tomku nie ładnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.695500600.pl najlepsza firma.. Na terenie 3miasta dostawa gratis i ceny atrakcyjne.. Kupuję u nich od bardzo dawna (nawet nie pamiętam od kiedy) i nigdy się nie zawiodłem.. Często zdarzają się gratisy i dodatkowy rabat.. Pod numerem telefonu (ten w adresie strony) zawsze jest szef dostępny i odpowie na wszystkie pytania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Renoma sama w sobie.... !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również jestem zadowolona korzystam 13 lat i zawsze wszystko było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisuję się pod powyższą opinią dwoma rękoma ))))
Kupuję w perfumerii od zamierzchłych czasów, kiedy to Pan Szef chodził z torbą pełną światowych zapachów. To dopiero była uczta dla prawdziwej kobiety. I tak już zostało do dzisiaj, jak perfumy to tylko od R.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rewelacja!!! Kupuję perfumy od kliku lat. Polecam!!! Zamawiam sms-em i odbieram. Produkt w bardzo korzystnej cenie. Ogromny wybór. Oryginały. Doskonały kontakt z szefem. Ja jestem bardzo zadowolona i napewno dalej będę robiła zakupy na http://www.695500600.pl Wiem, ze moi znajomi też tu kupują a ja każdemu będę polecała!!!! Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem stała klientka.Super kontakt, dowóz gratis, oryginalny towar i rewelacyjna obsługa. Polecam!!!!!!
Ps. Od lat obsługa jest na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://695500600.pl polecam, kupuję od lat, przemiły kontakt, darmowa dostawa na terenie trójmiasta:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
również mogę polecić, wszystko jak najbardziej w porządku :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepsza!!
Zawsze na czas, zawsze w dobrej cenie, zawsze z uśmiechem na ustach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem stałą klientką od lat i mogę śmiało polecić firmę z Wejherowa. Zamawiam smsem, jak mam pytania dzwonię. Zawsze miły kontakt, można się dogadać co do miejsca dostawy. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tam ni chodzę, kupuje w rossmanie oraz w sklepie http://www.naturalnemydla.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
POLECAM W 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!! i pozdrawiam serdecznie moją NAJLEPSZĄ PERFUMERIĘ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam. Perfum który kupiłam różni się od oryginału dość szybko traci woń.Liczyłam,że otrzymam swój perfum.... Myślę ,że opakowania są oryginalne natomiast perfumy się pienią , nie maja tej głebi co oryginalne...- sądzę są przelewane do butelek oryginalnych.Czuję sie bardzo zawiedziona . Wydałam 200zł za podróbkę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie ma się co łudzić... Perfumy, które w tej perfumerii kosztują 150-160 zł, a normalnie 380 nie mogą być oryginałem :) Sama się raz nacięłam, co prawda nie w tej perfumerii, o której jest wątek, ale w innej - internetowej. Każda z Was, która sądzi, że kupuje w tej cenie oryginał, niestety się myli.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przestrzegam przed kupowaniem w tym miejscu. Ceny jak w innych pwrfumeriach internetowych, a są to zwyczajne podrobki. Jak pisał poprzednik, opakowanie się zgadza ale to co w butelce juz nie. Od lat kupowalam swoje perfumy przez internet i jest to zapach bardzo trwaly. Pan tlumaczy sie " reformulacją" perfum. To nieprawda. Bylam w zaprzyjaznionej perfumerii i kupilam oryginal- zapach się zgadza. Tym, ktorzy cenia sobie oryginalne zapachy odradzam!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
A nie prosciej było zglosic to na policje ? art 306 do 308 PWP ? Sprzedaż podróbek jest scigana z urzędu . dlaczego tego Pani nie zrobiła ? Jak do Panstwa nie dociera to ze wiekszość producentów obecnie stosuje syntetyczne olejki eteryczne pod przykrywką reformulacji to co mamy Wam powiedzieć ? Łatwo opluc kogoś w necie ? Prosze jednak Pamiętać iż nić w internecie nie ginie i tak samo jak Wy piszecie te wszyskie oszczerstwa my również możemy Wam wytoczyć za to sprawy. Zawsze sprzedajemy produkty oryginalne i nieprzeterminowane i nie boimy sie konfrontacji z policja czy przedstawicielem wlasciciela znaku towarowego na dany kraj bo niejednokrotnie to my z nimi wspolpracujemy w podobnych sprawach. Celnicy czy Policjanci nie sa i nie musza byc specjalistami naszej branzy ale w takich firmach jak my maja wsparcie i pomoc zanim towar zostanie zajety i przekazany do laboratorium kryminalistyki sadowej . Więc naprawde proszę sie zastanowić co tutaj wypisujecie gdyż wasze IP i Mac adresy komputerów sa zapisywane. Macie jakieś watpliwości to zglaszajcie to na Policje a nie oczerniajcie nas na forum publicznym bo kazdego z Was można .... oczernić ... Slowa , slowa slowa
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
to takie POLSKIE... a każdy z polaków na zachodzie to zlodziej samochodów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Reformulacja zapachów - proszę wpisać w google i sie Pani dowie dlaczego obecnie zapachy nie maja jak to Pani pisze tej głebi... Nie ma fizycznej mozliwości wlać do flakonu z atomizerem innego płynu bez jego uszkodzenia...szkoda słow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ogolnie podsumowująć moje dzisiejsze posty cos tutaj duzo troli .... mam nadzieje ze to nie jest brudny numer naszej konkurencji . Każdy z Panstwa ma prawo wyrazić swoje zdanie jednak nie można w nim nikogo pomawiać bezpodstawnie gdyż jest to czyn karalny. Czujecie sie oszukani ? zglaszajcie sprawe na Policje - takie macie prawo a my bedziemy sie tlumaczyc z kazdego przypadku. NIE MOZEY ODPOWIADAĆ ZA TO CO PRODUKUJĄ FIRMY za to zę własciciele znaków towarowych co chwilę zmienia się portfolio podwykonawców branży . NIE MOŻEMY ODPOWIADAĆ ZA TO ZE DIOR MA PRAWO DO NAZWY HOMME A DO ZAPACHU JUZ NIE ( prawa do zapachu ma Tom Ford ) - itd . Jesteśmy tylko sprzedawcą i odpowiadamy za tą część transakcji ale zawsze ISTNIEJE REKLAMACJA i tutaj macie możliwość wykazania niezgodnosci towaru z umową. Od teraz stanowczo bedziemy reagować na takie oszczerstwa. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
To są perfumy a nie perfum.... zawsze liczba mnoga... Od lat kupuję i będę kupował u Pana R. Nigdy się nie naciąłem i wierze, że ma tylko oryginały. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę że się Pani myli też tsm kupuję i serdecznie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również bardzo nie polecam Podkład, który został mi przesłany nie był oryginalnie zabezpieczony. Podejrzewam, że był wcześniej używany. Dobrze znam ten podkład i konsystencja w przysłanym produkcie różni się, być może podkład jest stary lub zważony. Pisałam do firmy z prośbą o wyjaśnienie sytuacji - zero reakcji. Dla mnie przykre i kosztowne doświadczenie :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie nie polecam woda perfumowana nie jest oryginałem jest tylko przelana do oryginalnej butelki i co ciekawe wręcz zastanawiające skoro perfumy i opakowanie jest oryginałem (w moim przypadku produkcja USA ) skąd nagle na butelce naklejka z nazwą i numerem telefonu perfumerii trójmiejskiej? Nie dajcie się naciąć !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam
Kupiłam przetermionowany tusz, i nie chcą zwrócić pieniędzy, ani dac innego. Oszusci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a moze prawda jest taka ze chciala Pani sobie wypróbować tusz i jak Pani nie pasowal to go zwrocic... no i wtedy był juz problem bo zerwała Pani plomby i zrocic go nie można bo to produkt kosmetyczny. Nikt by nie chcial pozniej otrzymać taki produkt testowany przez inną osobą. Pal licho ze bylo otwarty ale jak ktoś jest chory ? Nie mowimy ze Pani jest chora ale podejemy to jako przyklad. Dlatego ostrzegamy - nie pożyczajcie sobie pomadek maskar czy błyszczyków..... traktuje je jak szczoteczki do zębów :) są tylko Wasze. Czy nadal jesteśmy oszustami ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wytłumaczę Pani skad naklejka holograficzna której nie można odkleić bez uszkodzenia... Po to Szanowna Pani aby nie wpadła Pani na pomysł kupienia podróbki na allegro a pozniej nam ja przypisać jako ze to od nas .... kazdy produkt u nas kupiony posiada plombe i tak juz bedzie. Wszędzie piszemy ze importujemy towary z USA i UE czego sie nie wypieramy. Nasze numery EORI są dostępne w kazdym Urzedzie Celnym i to ich urzednicy odprawiaja nam towar ...szkoda slow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też dostałam suchy, przeterminowany tusz, który również nie był fabrycznie zabezpieczony-masakra.NIe chcą zwrócić pieniędy ani dosłać innego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co się orientuję to tylko loreal i isadora fabrynie foliują tusze. pudelka tekturowe nie są foliowane ale na pewno byla na nim nasza plomba holograficzna a tusz miał datę przydatną do użycia gdyż w innym przypadku nie został by Pani wysłany. Nie naszą winą jest fak iż np. YSL wysycha bardzo szybko...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja wam polecam http://mania-perfum.pl oferujące perfumy w otwocku. Uważam, że mają naprawdę dobre produkty. Perfumy w niskiej cenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam z czystym sercem:) Ani razu sie nie zawiodłam a perfumy zamawiam juz kilka lat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również podpisuje się pod poleceniem :)
Perfumy w 100 % oryginalne,obsługa po prostu spisała się na medal. Zależało mi na tym żeby prezent dotarł do piątku a dostałam go w ten sam dzień co zamówiłam rewelacja,nikt tak nie dba o klienta jak ta firma :) będę polecać i robić dalsze zakupy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

korzystam z oferty perfumerii od kilku lat, zawsze jestem zadowolona, bo mają super ceny, duży wybór, błyskawiczną dostawę nawet w gorącym okresie tuż przed świętami, przemiły kurier, bardzo polecam firmę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdecydowanie http://edp24.pl/ jak dla mnie:) głównie sprzedają odpowiedniki, ale dzięki temu wydajesz 30/40 zł a pachniesz jakby to było rzeczywiście Channel. A od razu wiesz co kupujesz i płacisz dużo taniej za sam zapach, a nie za markę i celebrytów w reklamach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przeczytałam opinie na ceneo i prawdę mówiąc najbardziej skupiłam się na odpowiedziach, które mnie zniechęciły do zakupów w tej firmie. Nie znoszę cwaniactwa, chamstwa, bezczelności i zbytniej pewności siebie. Myślę, że można odpowiedzieć niezadowolonemu klientowi krótko, zwięźle i na temat bez niepotrzebnych, zbędnych, próbujących zakpić z klienta komentarzy. To jest właśnie klasa i elegancja, która przyciąga. Radzę Panu, który jest podobno "mistrzem ciętej riposty" trochę zbastować i częściej używać słowa "przepraszam" nawet jeśli klient nie zawsze ma rację. Bycie miłym i uprzejmym naprawdę nie boli - niech Pan kiedyś spróbuje. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie też mnie uderzyła jakoś ćodpowiedzi,...naprawdę w wymianie mailowej wszystko na najlepszym poziomie i Panie bardzo miłe, aż tu zasięgnęłam opinii na ceneo i naprawdę byłam zaskoczona brakiem kultury osobistej i umiejętności odpowiedzi na negatywy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dokladnie to samo odczucie. Odpowiedzi firmy sa zupelnie pozbawione profesjonalizmu i to wlasnie mnie odrzucilo od zakupu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Panstwo - zawsze trafi sie jakiś niezadowolony Klient który za chwile obsmaruje nas w necie , wyleje wiadro hejtu lub napisze jeszcze 30 negatywnych komentarzy pod tym postem. Prosze nie wymagać od nas abysmy bezczynnie pieknie i grzecznie przygladali sie temu . Nie jestesmy wypożyczalnią maskar pomadek zapachów kremów. Ile razy mamy za kogos dostawać cięgi ??? Dzis trojmiasto bylo całe zakorkowane i znowu winą kierowcy jest to ze nie wrocil do klienta ktory nie odebrał 14 połaczen telefonicznych ?Znowu bedzie negatych i zale ? A te prawie 800 cudownych komentarzy o naszej pracy napisali niezadowoleni Klienci ? Nie bede juz dalej komentowac tego wpisu i klonów ponizej. Pozdrawiam Wszystkich Klientów , tych zadowolonych i też tych niezadowolonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam swoje ulubione http://spaltluszcz.pl/jakie-perfumy-maja-zamienniki/ według mnie zapach idealny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja ich nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od dawna już kupuję w : https://neness.pl/ te flakony po 22 ml , zawsze zamawiam kilka i rotuję sobie zapachami , to jest takie poręczne że nawet w kosmetyczce noszę i używam kiedy potrzeba. Do tego bardzo szybka przesyłka, jak dla mnie świetne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Długo wahałem się czy skorzystać z oferty tej firmy. Przeczytałem opinie, nie ma co ukrywać, podzielone. Podjąłem ryzyko i.... żałuje każdej złotówki, którą wydałem i czasu poświęconego na odebranie towaru gdzieś na przystanku autobusowym na Wielkopolskiej.
Zapach zupełnie nie trwały. Flakon przecieka. Włożyłem do kosmetyczki w pozycji nieokreślonej no i płyn wyciekł.
Sporo zwlekałem z opinią. Nie jestem trollem czy konkurentem. Jestem zwyczajnym, oszukanym klientem. Trudno mi uwierzyć że produkt z tej półki traci trwałość 2 godzinach po zaaplikowaniu a w pozycji leżącej flakon przecieka. Chętnie spotkam się z panem, którego imienie nie pomnę a który sprzedał mi ów produkt.
Wstępny kontakt przez forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hermes ...... refillable spray - po ponad roku Pan składa reklamacje bo wersja z możliwościa uzupełniania przecieka ? Po roku ? A może Pan napisze że co chwile zmieniał Pan adres dostawy :( i na koncu faktycznie złapał Pan naszego kuriera na Wielkopolskiej bo Panu zależało. takie własnie jest podziękowanie klientów za to ze kierowca ma dobre serce i chce każdemu dostarczyć zamówienie - obsmarują go , oplują . Czyli to zle że kierowca na Pana poczekał ? Podczas odbioru zamówienia rozmawiał Pan z kierowca w temacie reformulacji zapachu a 2 godziny projekcji to i tak rewelacja jak na dzisiejsze czasy i trwalość zapachów. Niestety obecnie projekcja zapachów to dramat choć ich trwałość jest jeszcze do zaakceptowania. Nie liczmy na to ze zapach bedzie jak kiedyś ciłągnął sie za nami godzinami bo to juz niestety tylko fikcja. No może jeszcze meski Amen Muglera daje rade .... Nie bedziemy dalej komentować tego wpisu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jestem klientką Pana firmy, ale zgadzam się z Panem w całej rozciągłości. Mam swoje ulubione perfumy, kupuję je zawsze na lotnisku w sklepie bezcłowym, niestety jakość zapachu z roku na rok jest coraz gorsza. Firmy ciągle majstrują przy recepturach, kupując perfumy nigdy nie mam pewności, że otrzymam to co poprzednio. Niszczą swoje najlepsze zapachy, żeby obnizyć koszty produkcji, zastępują droższe składniki tańszymi - to jest jakiś koszmar. W latach 90-tych blotter skropoiony perfumami pachniał kilka tygodni, teraz 2-3 godziny. O perfumach typu Organza Givenchy (zapach na swetrze utrzymywal się nawet miesiąc) można zapomnieć. W tej chwili nie ma rożnicy między perfumami wysokopółkowymi a tymi tańszymi. Są jeszcze firmy które nie zmieniają starych zapachów, ale wypuszczają słabe nowości, a stare perełki po prostu wycofują ze sprzedaży. Są też nieliczne wyjątki jak np. Bottega Veneta - zapachy tej firmy są bardzo trwałe, z dużą projekcją. Zjawisko to nie dotyczy tylko perfum, lecz wszystkich towarów - telewizorów, pralek, ubrań - wszystko jest coraz gorsze i coraz droższe. Życzę sukcesów w pracy i tylko zadowolonych klientów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozpoczynając przygodę z branżą ponad 20 lat temu chciałem zadowolić wszystkich klientów ale dzis wiem że jest to nie możliwe :( Ciszę sie jednak iż świadomość Klientów jest co raz większa :) a wiedza czasami zadziwia nawet mnie hahhaha. Obecna jakość pachnideł i całej branży woła o pomstę... Projekcja równa zeru wyczuwalna tylko przy skórze a trwałość max 1.5 do 2h. Czasami gdy mam chwilkę potestuje co nie co na magazynie i włos mi się jeży na głowie co teraz produkują znane marki. Marki branżowe które sie jeszcze szanują można policzyć na palcach jednej reki a i tak zostanie jeszcze miejsce.... Dziękuje ze są tacy ludzie jak Pani i nasi cudowni Klienci :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

do góry