Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia wątek zamknięty Ekipa Photoyoung jedyna w swoim rodzaju !! Nakręcili taki materiał z wesela...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie, szybko otrzymałam odpowiedzi na moje pytania,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Przeprawa w kwestii odbioru filmu wątek zamknięty Cóż można napisać o firmie photoyoung... Co do współpracy z Mateuszem, który...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam Mateusza z całego serca. Razem z mężem jesteśmy baaaardzo zadowoleni...
~Domi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Sesja indywidualna wątek zamknięty Wylicytowałam na aukcji charytatywnej voucher na sesje który ofiarował na...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Genialny fotograf wątek zamknięty Z Mateuszem współpracujemy już od jakiegoś czasu. Gość jest mega kreatywny i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Jeżeli chcesz mieć niesztampowe zdjęcia, polecam z całego serca Mateusza :)...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Dużo by pisać... jednym słowem tragedia. Nie wywiązali się z umowy....
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Zdjęcia robiła Magda. W ogóle nie byliśmy zadowoleni, ankieta przedślubna...
~Rozczarowany
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Oszukani wątek zamknięty Hej, proszę Was o kontakt pod mail niepolecam_py@op.pl jak uzyskaliście film?...
oszukani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Najlepszy fotograf w trojmiescie! wątek zamknięty Mateusz jest najlepszy w swoim fachu! Obserwowałam go od kilku lat na...
~Patka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Zero kontaktu, brak profesjonalizmu. wątek zamknięty Kamerzysta nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. Film zmontowany...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Nie Warto! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usługi filmowania dnia 13.07.2013 i do dnia dzisiejszego nie...
~kozix33
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Nie zróbcie tego błedu jak my! wątek zamknięty Podpisanie umowy z PDS-Studio było bardzo dużym błędem gdyż nie czytaliśmy...
~Patryk i Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

STANOWCZO ODRADZAMY! wątek zamknięty Takiej przeprawy i walki o materiał filmy nie życzymy nikomu a w...
~mała28
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Kpina!!!! wątek zamknięty Weszłam po roku,żeby zobaczyć jakie opinie chodzą o panu karolu po upływie...
~GOYA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Uwaga (...) wątek zamknięty Odradzam ich bez dwóch zdań nie dość że nie słowni to zero profesjonalizmu...
~Oszukany Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

ODRADZAMY!!!!!! wątek zamknięty Poczytacjcie naszą opinię o nich na trojmiasto.pl.Zresztą nie tylko naszą.Na...
~legion
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry