Widok

piasta

Kupiłem jakiś czas temu piaste nową Shimano szosową 2200 FH-2200 36 otworów na kasete 8/9, koło zaplotłem, złożyłem i wycentrowałem.
Po włożeniu koła do roweru pokręciłem pare razy (przytrzymałem korbe) i zauważyłem że kaseta nie stoi idealnie w miejscu tylko rusza się minimalnie "pływa" mam na myśli jej ruchy na boki nie wokół własnej osi.
Słyszałem od znajomego który również interesuje się rowerami że to nie jest jakaś wada fabryczna czy oznaka uszkodzenie lub zużycia tylko ułatwienie dla łańcucha w czasie zmiany biegów, z kolei gdzie indziej czytałem o objawach pływania wielotrybu ale tyczyło się to wielotrybu nakręcanego a nie kasetowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze ze przełużająca sie zima naprawde przymroziła wszystkim po trochu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widziałeś żeby ktoś rowerem szosowym jeżdżił po śniegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry