Widok
ropień piersi - ktoś miał???
obawiam się, że mi to grozi..mam zapalenie piersi od tygodnia a od 4 dni antybiotyk który ponoć za późno dostałam i nie taki - augumentin.. przy brodawce od czterech dni wyczuwam bolesne zgrubienie, którego nie potrafię ściągnąć..ściagam głównie laktatorem, mała ma problem z ssaniem piersi.. umówiłam się na usg..boję się co będzie dalej..czy możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza od takich rzeczy, jak wygląda leczenie?