Byla to moja pierwsza wizyta w Alternative - po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowalam sie na wizyte u Pana Radka (kolor + pasemka + strzyzenie). Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego koloru (balam sie ze moze wyjsc za ciemny ale wyszedl bardzo ladny! - dziekuje!) Pan Radek wyjasnil mi bardzo szczegolowo dlaczego wybral dla mnie dana farbe itd. Ogolnie jestem zadowolona tylko ze obciecie wyszlo troche krzywo - maz stwierdzil ze bardzo krzywo :-D (tzn P. Radek chcial poprawic ale niestety nie mialam juz czasu wiec jest w tym troche mojej winy). P. Radek strzygl takze mojego synka - efekt wedlug mnie ok, za to mezowi sie nie spodobalo. Ocena za koloryzacje - 5, za strzyzenie - 3, za obsluge - 5, cena - 5. Na pewno tam wroce z tym ze chcialabym skorzystac ze strzyzenia u senior stylist. Jetem osoba BARDZO wybredna ale polecam. Ogolna ocena - 4+. Fajne miejsce.