Jestem naprawdę zszokowana pozytywnymi opiniami na temat obsługi tego lokalu. Byłam tam wczoraj po raz pierwszy z osobą towarzyszącą, zaszliśmy tam w ramach spaceru, bo chcieliśmy coś przekąsić. Po pierwsze, nikt z obsługi do nas nie podszedł, a czekaliśmy przy stoliku ponad 15 minut na to, żeby w ogóle dostać menu. W końcu sami je sobie wzięliśmy. Kolejnych dobrych kilka minut spędziliśmy na czekaniu, aż ktokolwiek łaskawie zauważy, że chcemy złożyć zamówienie. W końcu podeszła jedna z pań, przyjęła zamówienie, potem gdzieś zniknęła, a po jakiś 10-15 minutach przyszła kolejna kelnerka, która zapytała co podać. Rozumiem, że obsługa w lokalu może się dopiero uczyć, ale naprawdę na sali było tylko kilka osób i kelnerki chyba mogą podzielić się stolikami i ustalić, która obsługuje daną część sali, prawda? Byłoby to jakoś lepiej zorganizowane...na przygotowanie talerza z dwiema kanapkami czekaliśmy ok. 1h. Na koniec dostaliśmy talerzyk z rachunkiem, na którym leżał jeden cukierek, a kelnerka powiedziała "Ten cukierek jest dla pani". W sumie nawet mnie to rozbawiło:) moze osoba mi towarzysząca nie zasłużyła na dostanie cukierka?:) To są szczegóły, ale zwracajcie na takie rzeczy