Widok

pilnie potrzebna klatka łapka dla kota

Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może pożyczyć pilnie klatkę łapkę. Chyba ,że ktoś ma inny pomysł na złapanie dzikiego kota.
Kotce którą dokarmiam jakieś zwierze zmasakrowało ogon. Zamiast ogona wisi jej trochę kostek i flak ze skórki. Prócz tego kuleje. Widać że bardzo ją to boli. Jest gorąco i pewnie zaraz zacznie jej sie to babrać (a może już sie babrze, nie wiem), zakażenie i po kocie. Nie chce jeść. Ona niestety nie daje się dotknąć (kiedy była zdrowa też trzymała dystans). Pomyślałam , że może do takiej klatki udało by sie ją złapać, aby zawieść do weta. Proszę o pomoc !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

węz karton tam trochę żarcia wrzuć jak wejdzie zamknij zaklej taśma bo się wyrwie i do weta tylko zrób otwory na powietrze wcześniej lub tel do schroniska ale mało prawdopodobne ze rusza 4 litery

Proponuję skontaktować się z Pomorskim Kocim Domem Tymczasowym, na pewno mają takie klatki i nie odmówią pomocy:
http://pkdt.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, zadzwoń do schroniska Promyk w Gdańsku (58 522 37 80), swego czasu wypożyczali klatki za kaucją. Możesz też skontaktować się z którąś z fundacji - Kotangens, pkdt, maszkotka, Kotikowo - mają taki sprzęt; myślę, że pomogą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo Wam dziękuję za konkretne nakierowanie.

Trzymam kciuki, napisz później czy się powiodło :)

Inne tematy z forum Zwierzaki

Alergia u psa West Highland White Terrier: (25 odpowiedzi)

Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza, ktory wyleczy mojego...

Pseudohodowla (84 odpowiedzi)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne....

pseudohodowla z ŻUKOWA (6 odpowiedzi)

PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno... psy zaniedbane. Masakra.

do góry