Widok

place zabaw w gdańsku , place do ćwiczeń

Jakaś paranoja. szkoły pozamykane, uczelnie pozamykane, centra pozamykane, wszytko, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się patogenu między ludźmi a z okna widze jak dzieciaki ochoczo biegają po placu zabaw, grają w berka, huśtają się , starsi ludzi ćwiczą na powietrzu, bo wcześniej nie mogli znaleźć czasu na te aktywności. dla mnie to porażka . Sam jestem w młodym wieku i robie wszystko, żeby nie rozprzestrzeniać tej zarazy dalej, ale część osób zrozumie dopiero jak stracą kogoś bliskiego przez to, że nie mogli wysiedzieć w domu/ nie spotykać się z innymi ludźmi.
W Gdyni pozamykano niektóre place zabaw, może pora zrobić to w gdańsku?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bym zadzwoniła do straży miejskiej lub na policję. Oni wciąż jeżdżą do ludzi na kwarantannę, może niech podjadą pod ten plac zabaw i przemówią rodzicom do rozumu.
To nie jest donoszenie, to jest dbanie o swoje zdrowie. Przecież te dzieci jak coś złapią to przenoszą np.kaszląc na klatce schodowej. Zresztą ich rodzice i rodzeństwo tak samo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry