Widok

planowany poród na luty 2018 - jaki szpital polecacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
cześć,

od roku mieszkam w Gdyni i mam galimatias w temacie szpitali :(
na Redłowie odbyło się spotkanie dla mam, ale jakoś tak mało miejsc i od razu sugerują, że mogą odsyłać...
czy Zaspa jest słusznym - jedynym kierunkiem? To tam podobno w razie komplikacji kieruje się wszystkie mamy;
warto mieć fachową opiekę - sam stan szpitala (o czym czytałam wcześniej, że stary, pokoje niezbyt ładne etc.) to chyba nie ma aż tak znaczenia... będę wdzięczna za uszczegółowienie tych, które rodziły na co konkretne liczyć i gdzie jest pewniej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja rodzilam w Redlowie w lipcu tego roku i polecam w 100%. Co do miejsc, to zalezy jak sie trafi - byly dni, ze dziewczyny po porodach lezaly na ginekologii bo nie bylo na porodowce wolnych lozek, a w dzien mojego wypisu chyba z 10 miejsc sie zwolnilo. Najczesciej odsylaja chyba z Zaspy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku jest tyle porodów, że ze szpitale w trójmieście nie wyrabiają i odsyłają do Elbląga, Kościerzyny i Pucka.
Od siebie mogę dodać, że rodziłam w styczniu w Redłowie i polecam.
Pozostałe 2 porody na Klinicznej, również było dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli jestes z Gdyni to siedz w Gdyni. Dopiero co odsyłali laski z Zaspy do Elbląga albo Kartuz. W Gdyni masz dobre szpitale, po co chcesz sama mieć daleko do domu potem z maluszkiem i rodzina 20 km żeby Ci cokolwiek dowiezc? Bezsensu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry