Również skorzystałam z kursu z Groupona (2 dni po 8godz. a tak naprawdę po 5h) ale moje odczucia są bardzo pozytywne. Owszem, kurs trwał krócej, ale na zewn. był upał, a to był bardziej nasz czas na przyjemności, dlatego na siłę P.Małgosia nikogo po prostu nie trzymała, oczywiście można się było bawić dłużej. Z przyjaciółką czułyśmy się jak w sklepie z zabawkami, wiele radości:) P.Małgosia pokazywała kilka metod jak :cieniowanie oka, modelowanie twarzy- super!,makijaż fotograficzny i dzienny, wieczorowe szaleństwa - nie wiem skąd te żale pani poniżej - nie uważam, żeby trzeba się było od razu uczyć wszystkiego, to miał być kurs podstawowy. Nie widziałam tam faworyzacji - na 7 dziewczyn P.Gosia umalowała 4, podchodziła do każdej z poradą i korektą,jak dla mnie super! Makijaż zawsze był moim hobby, a po tych zajęciach zastanawiam się nad roczną szkołą lub chociaż kursem 2 miesięcznym i przekwalifikowaniu się - by robić w życiu to, co sprawia mi przyjemność:) Pozdrawiam
p.s.odnoście promocji kosmetyków - było to częścią kursu, a ja sprawdziłam opinie o Make Up Studio, są bdb(ceny porównywalne z np.marką Pupa), moja czarna kredka tej firmy nie ma sobie rownych:)