Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dzoanna - opinia wątek zamknięty Byłam na weekendowym kursie makijazu dziennego i wieczorowego. Grupa była...
~dzoanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

super :) wątek zamknięty Witam Serdecznie, Jestem tegoroczną absolwentką szkoły Beauty-Art i jestem...
~hanoola
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2008

po kursie wstepnym wątek zamknięty Również skorzystałam z kursu z Groupona (2 dni po 8godz. a tak naprawdę po...
~Ola 26
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

szkola godna polecenia wątek zamknięty Goraco polecam kurs weekendowy. W szkole panuje przemila atmosfera i mozna...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

rozczarowanie - nie polecam wątek zamknięty Korzystalam z oferty portalu zakupow grupowych. W tamtej cenie ok, ale kursy...
~kursantka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Beauty Art Gdańsk wątek zamknięty Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem szkoły z dziedziny wizażu i...
~Alicja Borawska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Absolwentka Beauty Art Gdańsk wątek zamknięty Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem szkoły z dziedziny wizażu i...
~Alicja Borawska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

kurs z wizazu wątek zamknięty Byłam na jednodniowym szkoleniu z wizazu. Atmosfera na zajęciach b.przyjazna,...
~Malyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pamiętajcie aby wybrać jak najwiecej zajęć z panią Małgosia Dunder, ponieważ...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Ukończyłam szkołę roczną i jestem bardzo zadowolona. Uzbierałam sobie wiele...
~wizażystka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

blondi - opinia wątek zamknięty Szkoła oferuje ciekawy program,posiada kompetentnych wykładowców. Przyjazna...
~blondi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

uczennica - opinia wątek zamknięty Szkoła bardzo fajna!Dużo można się nauczyć
~uczennica
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Szkoła godna polecenia. wątek zamknięty Profesjonalnie, komfortowo,znakomita atmosfera, 90% czasu poświęcone było na...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

agata - opinia wątek zamknięty Hej, Jestem dopiero w drugiej LO ale od zawsze mnie interesował wizaż i...
~agata
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2007

goha wątek zamknięty polecam szkolę, nauczyłam się nowego zawodu. Wczesniej sądziłam, że umiem juz...
~goha
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 października 2009

blueeye_88 - opinia wątek zamknięty Witam.Bardzo zależy mi na opinii o Beautyart w Warszawie. Zastanawiamię nad...
~blueeye_88
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Bunia - opinia wątek zamknięty Jestem zdania, że to jak prowadzona jest szkoła, zajęcia i to czy spełnia...
~Bunia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

17

wątków

do góry