Widok

super :)

Witam Serdecznie,
Jestem tegoroczną absolwentką szkoły Beauty-Art i jestem BARDZO ZADOWOLONA! i absolutnie nie zgadzam sie z opinią "Gosi-pozory mylą"Uważam jej opinie za bardzo krzywdząca i niesprawiedliwą dla szkoły. Stwierdzenie że pewne osoby były faworyzowane?hehehe jakoś nie zauważyłam. Jeśli były praktyki, wykładowcy dzwonili do dziewczyn i proponowali i była grupa pań, które notorycznie odmawiały :( i była również grupa dziewczyn, którym zależało na tym i chętnie sie zgadzały.W związku z tym często wyjeżdżały na różnego rodzaju praktyki z wykladowcami przez co poznawali się lepiej! ale żeby od razu mówić, że te dziewczyny były faworyzowane? lekka przesada :/
Praktyki były i to nawet sporo...niestety chętnych było znacznie mniej :(
Mało tego dodam rónież że wykładowcy byli bardzo mili i sumienni :) a co do programu to nie sądze aby były w nim jakieś luki. Uważam że nauczyłam sie na prawdę dużo i dobrze!
Najlepszą płętą mojej wypowiedzi będzie fakt, iz zaraz po ukończeniu Szkoły Beauty-Art dostałam prace :D !!!! (w zawodzie oczywiście hehehe)

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie dziewczęta poszukujące dobrej szkoly wizażu i stylizacji :) I życzę trafnych wyborów!
Moja ocena
oferta: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy do na ten kurs wybieraja sie dziewczyny od razu po szkole średniej? czy po nim mozna dostac pracę bez problemu ? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja myslę, ze najlepszą puentą twojej wypowiedzi jest sposób w jaki napisałaś ten wyraz.... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
He,he .Niezła reklama,ktoś z dyrekcji się wysila,ale prawda jest zupełnie inna.Szkoła naciągaczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam szkołę wizażu Stylab : http://www.kursymakijazutrojmiasto.pl
roczny kurs w tym większa część zajęć to zajęcia czysto praktyczne, bardzo profesjonalna kadra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry