Widok

po moich doświadczeniach nigdy więcej

Pani Doktor zdiagnozowała, ze moje dziecko będzie miało zespół Downa. Chyba nie musze opisywac, z jakimi emocjami moimi i męża łączyła się ta diagnoza. Synek urodził się zdrowy. Zdziwilismy się bardzo. Po porodzie lekarze w szpitalu Wojewódzkim wytłumaczyli nam, że krótka kość udowa, którą Pani Doktor zaobserwowała na usg jest charakterystyczna dla chłopców. A test potrójny, który zleciła wymaga odpowiedniej interpretacji i porównania wskaźników z innym okresem ciąży danej kobiety lub stanu sprzed ciąży. Niestety, Pani Doktor bezrefleksyjnie czytała wyniki wprost. Lekarze nie chcieli wierzyć!
Co jej zawdzięczam? Stres, nerwy i wydaną kasę. Poza tym na ostatniej wizycie przed porodem próbowała mnie i męża namówić na miejsce na Klinicznej za 2 tys (to było 6 lat temu) i dzięki temu bezbolesne narodziny.
Jakoś nie pamiętam, żeby chociaż udawała, ze się przejmuje diagnozą czy rokowaniami...
Ocenę pozostawiam innym.
Ja już nigdy więcej u niej nie zawitałam i nikomu nie polecę.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie się zgadzam z tą opinią nigdy nie poleciłaby tej pp.dr. myślę,że dla niej są ważne tylko pieniądze a nie dobro pacjenta, przecież jak już zapłacisz to chciałabyś mieć ten komfrt, że lekarzowi zależy na twoim dobru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Makabra. Musieliście przejść horror. Skandaliczne zachowanie lekarki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry