Widok

poduszkę head care rozmiar L i M

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kupię poduszkę head care na zniekształcenie główki rozmiar M i L. Pilne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej szukam rozmiaru L:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś szuka kupca na poduszkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dziś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Twoje dziecko chce spać w tej poduszce? bo z tego co piszesz to M już kupiłaś :)
Ja też zakupiłam ale moja jakoś niechętnie w niej śpi :/
gdy zaśnie mi na rękach i położę ją wtedy na podusi to śpi, ale jak sama ma zasnąć albo poleżeć na niej to jest płacz :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieci ze skośnoglowiem akceptują poduszkę, jak się je wkłada , jak są małe i wkładasz je od roz.S to się przyzwyczajają, takie 3 msc, czy większe jest za cwane, bo nie mogą odwracać głowy.

Kładź dziecko , jak najwięcej na brzuchu, żeby bawiło się jakąś grzechotką , zabawkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córa ma 2,5 mies.
na brzuchu nienawidzi leżeć więc musimy walczyć o każdą minutę spędzoną na brzuszku :/
pewnie przez to że muszę ją rehabilitować codziennie po 2-3 razy w ciągu dnia. a przy ćwiczeniach na brzuchu najwięcej płacze i może leżenie na brzuszku kojarzy jej się z wysiłkiem i z tym, że jest to nieprzyjemne :/
córa ma lekki przykurcz szyi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak kupiłam rozmiar M i nie było źle od początku...i nie przejmuj się Monika12345, że nie chcę leżeć na brzuchu, bo często po prostu tak jest, że maluszek musi przyzwyczaić się do tej pozycji. Co do leżenia na tej poduszce w każdej minucie to też nie przesadzajmy, by nie ograniczało to malucha ruchów...mój mały leży często zabawiany grzechotkami i innymi zabawkami, ale też nie cały czas. Najważniejsze, by nie zwariować!:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam takiej poduszeczki Head Care rozm M albo L pilnie!! Jak ktoś posiada to prosze o kontakt na e mail kinga1818-18@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedam rozmiar M cena 100 zł, odbiór Gdańsk Orunia albo centrum, ewentualnie Gdynia Karwiny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze dzis ktos?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już sprzedana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś jeszcze ma taką poduszkę do sprzedania, rozmiar M ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko za diabła nie chciało spać na tej poduszce, robiło wszystko by się z niej zsunąć ;)

Myślę, że jak dziecko od urodzenia przyzwyczajone w niej spać to nie ma problemu, bo jak trochę starsze (moja miała 4 mies.) to już uciekała ;)
nie było mowy by na niej zasnęla, mogłam jej tylko podłożyć poduszkę jak już spałą, ale i tak po chwili tak się kręciła, tak wierzgała nóżkami, że poduszka leżała sobie a córa niżej ;)

ale to tylko przykład mojej córy i nie twierdzę, że tak będzie w każdym przypadku ;)
choć mojej koleżanki córcia też uciekała z tej poduszki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupię rozmiar M. proszę o kontakt: diana.grynienko@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam poduszki Head care rozmiar L. Proszę o kontakt: ania.wozniak83@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzies oprocz oficjalnej strony mozna kupic??
i czy faktycznie pomaga??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam w sklepie medycznym.
Mojemu dziecku zdecydowanie pomogła już główka jest okrąglutka.
Poduszka Head Care to magiczna poduszka a na początku miałam sceptyczne podejscie. Szukam rozmiaru L dla podtrzymania efektu. Może ma ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jeśli Pani nadal jest zainteresowana to posiadam rozmiar L poduszki head care (różowa w białe groszki) - praktycznie nieużywana bo moja córcia zaraz po tym jak ją kupiłam zaczęła nosić kask. Sprzedam za 120 zł. Gdyby Pani była zainteresowana proszę o maila na adres: gosiula80@wp.pl Odbiór w Gdańsku.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupię poduszkę w rozmiarze S. Malgorzatawoj@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupię poduszkę rozmiar M lub L. Pilnie. Kontakt: myszaczek005@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuję poduszki w rozmiarze Ł. dziecko 5 miesięczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o informację. Rozmiar L
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry