Widok

podziekowania dla POLDKA i p.Tadeusza

witam jestem ojcem 19-latki podchodzila do egzaminow z prawa jazdy 8 razy (8 pozytywny) konczyla kurs w ... ta szkola nic ja nie nauczyla poprostu szkola do zbijania kasy zasiegnolem opini i po 6 razie wykupilem jazdy w Poldku u p. Tadeusza Paczka i powiem jedno wyjezdzila u niego 10 godzin i to wystarczylo by pozytywnie zaliczyc egzamin jest to szkolka jak i w/w instruktor profesjonalisci ze tak powiem cała gebą Uwaga do wszystkich rodzicow trapiacych sie problem swoich pociech borykajacych sie z egzaminem na prawko skorzystajcie z tej szkolki i znajdujacych sie w niej egzaminatorow(nie bardzo znam tam innych tylko ze slyszenia) czysty profesjonalizm dokladnosc skrupulatnosc zdyscyplinowanie i estetyka WIELKIE BRAWA DLA TEJ SZKOLKI JAZDY DLA WSZYSTKICH TAM PRACUJACYCH A W SZCZEGOLNOSCI DLA INSRUKTORA P.TADEUSZA PĄCZKA DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE

wypowiedź zmoderowana (automat czas, 2012-06-28 19:44:01)

Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeździłem u p. Tadeusza i nie zgadzam się z Pańską opinią. Człowiek strasznie nerwowy i agresywny w trakcie jazdy, totalnie nieprzystępny. W dodatku niepunktualny, pomimo umówionego terminu nie potrafił zadzwonić i odwołać spotkania.
Szkoła generalnie ok, ale p. Tadeusz tylko szarga jej dobre imię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry