Widok

Pokoje na godziny ...

Moze ktos wie gdzie w 3miescie mozna wynajac pokoje na godziny...


Prosze o pomoc


pozdrawia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widze ze oferte masz szeroką sado maso uslugi ....Dziekuje nie skorzystam :P
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie mogę darmo zerżnąć dupę, ale pachem

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alfik Ziel ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Diabel napisał(a):

> Jezus czy tu sa sami emeryci co ledwo pamietaja nawet jak to
> jest?
> };>

nie ...
są emeryci i renciści ;)
Jezusa nie ma ... kiedyś była Maryjka ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Manor napisał(a):

> Jeszcze jedna optymistka ktora jeszcze wierzy ze mozna to robic
> godzinami.
> Nie wystarczy kwadrans?
> Z gra wstepna lacznie?

jaką grą?;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A sam tez bedziesz dawal dupy za kase, jak sie znajdzie jakas despracka babcia?
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEhehehehhe
Rysiek burdel otwiera

Od dzis nazywam cie Alfons :)
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynaxxxl napisał(a):

> Orunia ... JAK NAJBARDZIEJ :)
Ul Żuławska.
Napisz na maila rysziel@go2.pl swoją propozycję.
Propozycja musi być dokładnie określona a w czasie najbardziej.
Czy to ma być Twoja usługa dla klientów czy usługa dla właściciela pokoju.
Mam nie tylko pokoik ale jest to mieszkanie jednopokojowe w moim domu z łazienką.
Od lat nie używane, które trzeba odświeżyć.
Osobne wejście od strony ogrodu.

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orunia ... JAK NAJBARDZIEJ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na Orunii odpowiada Ci?

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet slyszalem ze w jednym pensjonacie obok Moreny jak wykupisz 2 godziny to trzecia masz gratis ale nazwy nie pamietam.

Radze podzwonic i z grubej rury popytac };->
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezus czy tu sa sami emeryci co ledwo pamietaja nawet jak to jest?
};>
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyna moj nr gg- 3754157. Zapukaj do mnie, to cos poradzimy...
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyta sie to z przyjemnością ...

tylko dalej nie wiem gdzie tego pokoku szukać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczynaxxxl napisał(a):

> Brawo Panowie...
>
> jeden ma problemy z erekcja , drugi z przedwczesnym
> wytryskiem....
>
>
> :)
Jak darmo to możesz przekonać się jak to jest.
Napisz na maila.

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jeszcze o tym mysle.
Od czasu do czasu.
A Tobie co?
Pamiec tez zawodzi?


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor mow za siebie,ja nie mam z tym problemu,zadnego, bo od dawna nie "uzywam".
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I do tego to jest prawda


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brawo Panowie...

jeden ma problemy z erekcja , drugi z przedwczesnym wytryskiem....


:)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor napisał(a):

> Jeszcze jedna optymistka ktora jeszcze wierzy ze mozna to robic
> godzinami.
> Nie wystarczy kwadrans?
> Z gra wstepna lacznie?
Nie jestem kobietą ale naprawdę 15 min to bardzo mało.
Godzina to co najmiej.

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3