~Cy
195.34.211.*
(16 lat temu) 30 września 2009 o 10:57
Jeszcze dodam, że wszędzie gdzie bywałem w Gdańsku chcą dowód i ich rozumiem, z dyskrecją różnie ale w Willa Elena czułem się jak na dworcu, ciągle ktoś łaził, biegały jakieś dzieciaki no i dość karkołomny parking ...
W DRWA podoba mi się najbardziej, zawsze są mydełka, szampon, ręczniki itd.
0
0