Widok

polecam Salon Wojtek na ul. Wajdeloty

Polecam Salon Wojtek na ul. Wajdeloty 14 we Wrzeszczu.
Jestem wymagającą klientką , a Pan Wojtek spełnia moje oczekiwania. Potrafi mi doradzić fryzurę oraz wybrać kolor włosów . Jestem zadowolona i co najważniejsze moją zmianą bardzo zachwycony jest mąż.
Moje kochane Panie zamiast błądzić szczerze polecam salon Wojtek. Wystarczy zadzwonić 58 341 50-76
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Salon pana Wojtka we Wrzeszczu na ul Wajdeloty 14 zasluguje na miano najlepszego Salonu w miescie . Salon jest czysty zadbany panuje tam mila atmosfera a sam pan wojtek przez lata doswiadczenia zasluguje na miano najlepszego fryzjera w miescie !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Salon Pana Wojtka według mnie zasługuje na szóstke.
Panuje tam miła atmosfera , z przyjemnością można wypic tam kawe.
Strzyżenie Pan Wojtek wykonuje bardzo sprawnie i perfekcyjnie. Zawsze jestem dobrze ostrzyżona . Moje włosy świadczą o mnie , wiec wybrałam najlepszego fryzjera.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się z Tobą, moja mama tam chodzi i ja również .
Pan Wojtek to mistrz nożyczek , bo strzyże naprawdę z wielkim wyczuciem i z wielką wprawą. Jestem zawsze zadowolona i cieszę się ,że tam chodzę , bo zawsze mam idealnie dobraną fryzurę i kolor włosów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaka świetna reklama w poście Anny, nawet numer telefonu podany na tacy....Ja mam całkiem odmienne zdanie, mój mąż po powrocie powiedział, kto cię tak urządził....Pan Wojtek miły i sympatyczny, ale ja po ścięciu włosów w tym salonie siedzę i rozpaczam. Włosy nie chcą się układać, wyglądają jak "poszarpane" schody. Jestem załamana, dobrze, że można złapać je w kitka, bo nie wiem co by było....Odradzam i przestrzegam !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry