Gd Prawko polecę przede wszystkim za profesjonalizm i fachowość. Juz od pierwszych zajęć można było dostrzec że każdego kursanta traktują poważnie i z uwagą.To czego pragną to przekazać maksimum wiedzy i umiejętności. W ośrodku kursy teoretyczne prowadzone sa przez p Adama. Oprócz ogromu wiedzy i przede wszystkim umiejętności przekazania jej kursantom spodobało mi się że zajęcia były pełne humoru i dużej ilości życiowo-drogowych przykładów, które mogą Nas- kursantów spotkać na mieście.Pozatym ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, która zmienia nastawienie nawet największego pesymisty i sprawia, że to co trudne staje się śmiesznie proste. Mogę śmiało powiedzieć bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Miałam również rewelacyjnego instruktora Pawła,który potrafił stworzyć miłą atmosferę, a przy tym zakres wiedzy praktycznej wynoszonej z każdej lekcji był ogromny.Dorzucał do tego garści anielskiej cierpliwości i prosze-mamy gotową recepte na zdanie prawa jazdy za pierwszym razem.Gratuluje osrodkowi takiego pracownika.
Cały kurs będę wspominała z ogromnym sentymentem i mnóstwem pozytywnych emocji :-)