Obiecałam sobie i Panu Januszowi, że jak mnie przygotują tak że zdam, ale za pierwszym razem - to i owszem napiszę opinię, ale oczywiście zakładałam, że nie zdam... bo anty talent jestem :) No i dla takich chwil warto żyć i doświadczać jazdy samochodem w tej szkole!!! Zdałam za pierwszym razem, jestem przeszczęśliwa. Zgodnie z danym słowem piszę więc opinię, na teorii nie spałam bo było zabawnie i ciekawie, przystępnie tłumaczone czułam że tłumaczy mi to człowiek który zjeździł trasy egzaminacyjne w szerz i wzdłuż. Dużo zapamiętałam z teorii informacji, które potem przydały mi się na jazach. Po teorii zaczęłam jazdy, jest tak że faktycznie jeździłam 3 x w tygodniu z reguły po 2h. Gdybym tylko mogła pewnie dałoby radę i więcej. Jeździłam nie z jednym tylko z kilkoma osobami, co dla mnie jest mega fajnym, bo faktycznie nie miałam stresu w PORD i każdy inaczej uczy, najbardziej chyba przypadła mi do gustu Pani z wydziału ruchu drogowego, pełna profeska, wiedzę od niej będę miała na zawsze, no suuuper sprawa. Ale żeby nie było Panowie też dali radę ;) Naprawdę, atmosfera swobodna, wiele rzeczy po prostu bez zadęcia w przystępny sposób wytłumaczone... Polecam zatem z czystym sumieniem.