Widok
polecam szkołę
A ja polecam szkołę ,jest ok ,nauczyciele w porządku ,bardzo wysoki poziom z angielskiego ,historii czy biologii ,lubię tu chodzić ,polecam !!!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
wyposażenie: 5
zajęcia dodatkowe: 6
bezpieczeństwo: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6