Widok

polecam!!!

w załatwianiu spraw związanych z kredytem pomagał nam Pan Michał Rzeczycki. Szczerze polecam usługi tej firmy - znając ją jedynie przez pryzmat Pana Michała. Bardzo rzetelnie wyłuszczał nam wszelkie problemy, udzielał rzeczowych informacji, bardzo solidnie doradzał. Szczerze mówiąc, uważam, że bez Pana Michała mogłoby się nie udać :) pozdrawiam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Wszyscy piszą o super warunkach.
To jaka macie Panstwo marze? Ze tak super jest?
Ja sama załatwiłam sobie kredyt,fakt duzo czasu zeszło ale oferte jaka dostałam od Pana z Alex T hmmm podał mi najdrozsze banki :( Kompletnie niekorzystne i opisał mi to ze mam zdolnosc na najnizszy okres kredytowania to 25-30 lat.
A dostalam kredyt na 18 lat i mogłam jeszcze znizyc tylko ze juz nie chcialam bo rata by wzrosła.
Dlatego pytam?
Nie znałam się na niczym,uwierzcie..Chodziłam z banku do banku,konsultanci sie na mnie patrzeli ze zadawalam dziwne pytania,banalne no coz..Warto było mam super kredyt a łaczne oprocentowanie mam teraz na stawce 5,05. (w zaleznosci od Wibor)
Czy ma ktos nizsza wartosc?Czy moze slepo wierze ze jest to great oferta?Czekam na opinie.
OPozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry