Jestem stałą klientką salonu od początku jego istnienia. Jakość usług i profesjonalizm jest na najwyższym poziomie. Zawsze przed strzyżeniem poświęca mi fryzjerka czas rozmawiając o kondycji moich włosów,proponuje zmiany, dyskutuje jaka jest dla mnie najefektowniejsza fryzura dobrana do włosa i urody. Zawsze dyskutuje o moich czasem "zwariowanych" pomysłach i jeśli w to "wchodzi", to wiem, że nie robi tego dla zarobku, tylko dla mojej satysfakcji po. Co za tym idzie jak pomysł jej zdaniem jest totalnie nietrafiony przekonuje mnie do tego skutecznie i logicznie. Włosy są bardzo dobrze ostrzyżone i układają się odrastając, a nie "sterczą". Zdarzało się, że pani miała już dla mnie propozycje, bo wcześniej coś jej wpadło w oko konkretnie w moim stylu. Gdy moja stała Pani fryzjerka była czasowo na dłuższym urlopie zadbała o to bym trafiła do osoby, która zaopiekuje się moją głową w sposób dla mnie satysfakcjonujący przez okres jej nieobecności. Zawsze jest tam miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, czuję się rozpoznawalna, zaopiekowana i profesjonalnie obsłużona. Pomimo wzrostu cen w przeciągu czasu w jakim korzystam z usług salonu mam poczucie, że płacę za najwyższą jakoś