Widok

polecam zabiegi na ciało.

Profesjonalna obsługa i świetnie wykonywane zabiegi .
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wystawioną opinię. Niezmiernie cieszą nas wystawione oceny. Zapraszamy ponownie!
Kierownik oddziału
Ewelina Rymińska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odsyłam do definicji pojęcia "oddział" bo jak widać ktoś ma tutaj zdecydowane braki. Z tego co mi wiadomo I.K. Babiana funkcjonuje pod jednym jedynym adresem jako zakład główny w Gdańsku (ul. Hynka); nigdzie indziej w 3mieście czy Polsce go nie ma; zatem jak widać jaki "kierownik" taki i "oddział". Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z usług tego miejsca parę lat temu i osobą, która mnie obsługiwała była właśnie p. Ewelina, nie wiem czy to akurat ta sama p. ewelina ale jeśli tak to wiele tłumaczy..... W skrócie to dawno nie spotkałam się z takim brakiem obycia i grzeczności w relacji 'usługodawca-klient'; pani ta (takie niepozorne dziewczę, wtedy z dokładnie przystrzyżoną grzywką) bez pardonu zadawała mi pytania osobiste typu "a pani ma chłopaka?", "a gdzie pani pracuje", pojawiły się też komentarze nie do końca w dobrym tonie na temat kilku niedoskonałości mojej cery - akurat nie z tym przyszłam, ale jeśli myślała, że w ten nieelegancki sposób wymusi na mnie kolejną wizytę to dowodzi kompletnego braku znajomości narzędzi marketingowych. No ale cóż nie oszukujmy się, nie można oczekiwać od kogoś kto na co dzień zajmuje się nakładaniem maseczek i jeżdżeniem głowicą po twarzy, wysokiej kultury osobistej tudzież specjalnej inteligencji i wyczucia. Moje odczucia w trakcie jednej jedynej wizyty u tej pani - 'Wieś śpiewa, wieś tańczy', nigdy więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry