Widok

polećcie porządne witaminy na paznokcie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej,
mam straszny problem z rozdwajającymi się,łamliwymi paznokciami-nie mam już z czego obcinać. Belissa już nie pomaga, a Merc Special też pomóbł tylko odrobinę. Polećcie coś naprawdę porządnego, co Wam pomogło.
help
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaminy dla kobiet w ciąży :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ew. odżywki na paznokcie w lakierach takie są np Sally Hansen czy jak jej tam :-) w Rossmanie i Superpharm chyba mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a konkretnie jakiedla kobiet w ciąży? zaznaczam,że nie jestem w ciąży;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam Sally Hansen, taką chyba 10 dniowa. Jest rewelacyjna. Koleżanka po niej mogła paznokciami śrubki wkręcać ;)
Mi po prostu wzmocniła i przestały się rozdwajać.
Polecam też wcierać olejek w nasadę paznokcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę ,że obojętnie moze te http://falvitmama.pl/Falvit-mama/Falvit-mama-suplement-diety , porównaj sklad moze w aptece z innymi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KOBIETO KUP SOBIE ODŻYWKĘ (LAKIER) FIRMY EVELINE 8 W 1.
JEST ŚWIETNA. JA ZACZĘŁAM STOSOWAĆ JĄ ROK TEMU. PO MIESIĄCU ZACZŁY ROSNĄĆ MI TWARDE PAZNOKCIE. DO DZIS ROSNĄ DŁUGIE, TWARDE PAZURY, KTÓRE ŚCINAM CO JAKIŚ CZAS BO SĄ NIEWYGODNE. ODŻYWKA MI SIĘ KOŃCZY, STOSUJĘ JĄ CO JAKIŚ CZAS CZASEM POD LAKIER. MA FAJNĄ BIAŁĄ POŚWIATĘ WIĘC LATEM UŻYWAŁAM JĄ NAWET DO ZWYKŁEGO MALOWANIA PAZNOKCI. POLECAM!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki Dziób, a wiec mogę na tą odżywkę normalnie położyć lakier kolorowy i traktować ją jako bazę(przy okazji wzmacniając pazury)?
Chciałabym wreszcie pozbyć się problemu i zwalczyć przyczynę słabych paznokci, dlatego szukam witamin, ale może macie lepsze metody niż tabletki
chetnie poczytam:)
PS.zdrowa dieta nie jest mi obca, a jak widać problem jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z witamin dla kobiet w ciąży to chyba najlepsze są firmy Bayer oraz firmy Solgar.

Zamiast herbaty pij skrzyp i pokrzywę, drożdże...

Powinno zadziałać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tej Eveline są skrajne opinie. Dziewczynom pieką paznokcie i obłażą. Tam jest jakiś kontrowersyjny składnik. Poszukaj opinii i zdjęć w necie. Ja bym się bała po tym co poczytałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mnie witaminy dla ciężarnych nie działają. dalej mam łamliwe i słabe paznokcie.
natomiast przed ciążą brałam merc i polecam EVELINE 8 W 1- dzięki tej odżywce moje paznokcie były po prostu twarde i piękne.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może jeszcze coś ktoś wypróbował i był zadowolony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Revalid - to lek, a nie suplement diety. Ja używam na włosy, ale szybciej wzmocniły mi się paznokcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
po eveline 8w1 moje paznokcie są jak tipsy, mam nawet białe równiutkie końcówki. maluję beżem i mam french ;) lubię tez tak jak pisałam jej kolor.taki delikatny biały:)ale na moją koleżankę średnio działa ta odżywka.nie wierze tez w ten kontrowersyjny składnik...

podobno rewelacją jest jeszcze odżywka kreatynowa GAL w kapsułkach dostępna w aptece. zamierzam ją kupic by stosować na rzęsy.
poczytaj opinie w necie. jest zachwalana.i tania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skrzyp fakt, ale do tego dobry jest Merz Spezial Dragees
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

drażetki coraz bardziej popularne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja sobie tylko merz spezial dragees na włosy zażywałam. Nadal profilaktycznie zazywam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pytanie czy w ciąży nie ma jakiś przeciwskazań?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślałam, ze Merz Spezial naprawdę pomaga?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zależy od organizmu, zazwyczaj regularne stosowanie daje efekty po czasie, z 8-14 tygodni czasem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o takie witaminy to ja bym polecała czystą biotynę. Do tego jeszcze obowiązkowo odżywka do paznokci Total Action 8w1 z Eveline - ta odżywka jest bezkonkurencyjna. Po tygodniu już zobaczysz różnice. No i nie wydasz na nią milionów monet :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie biorę jakichś specjalnych witamin, jedynie mam taki ogólny preparat Multiwitaminę. A na paznokcie stosuję odzywkę z Bielendy na regenerację paznokci , z serii Bio Vegan Nail Care
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tych zestawów witamin ,to chyba najlepszy jest jednak Merz Spezial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest tego całkiem dużo, ale ten faktycznie wydaje mi się najlepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Witamin Ci nie polece, ale odżywkę do paznokci już tak. Ja używam Eveline Care Colour 6w1 w kolorze rose i naprawdę daje fajne efekty. Paznokcie są wzmocnione, odżywione a do tego odżywka ma ładny kolor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić świetną odżywkę przetestowaną przeze mnie. Jest nią eveline care & colour. Jak wskazuje nazwa, dba o paznokcie i daje im delikatny kolor dzięki któremu wyglądają na zdrowsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam świetnej odzywki z linii Total Nail Repair z Bielendy, lubię kosmetyki tej marki, nie sa drogie, a bardzo dobre i polskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi na beznadziejne paznokcie pomogły dobre kremy do rąk. Nie muszę łykać żadnej chemii. Po paru tygodniach efekty bardzo zauważalne. Noszę długie paznokcie, które się nie łamią mimo ciągłych prac w domu i ogrodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecono mi odżywkę Eveline SOS, stosuję już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, bo to faklycznie był ostatni ratunek i SOS dla moich paznokci. Powinniście sobie przetestować i na pewno będziecie zadowoleni! Zdecydowanie jestem na tak!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem kobietą, więc przykładam dużą wagę do swojego wyglądu. Tym bardziej że pracuję w branży kosmetycznej - jestem stylistką paznokci i mam naprawdę wiele stałych, zadowolonych klientek. Nie tak dawno kupiłam produkty Boska Nails które idealnie sprawdzają się do przedłużania paznokci. Jeśli chodzi natomiast o lakiery kolorowe- naprawdę jest w czym wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

do góry