Widok

policealne szkoły w gda

co powiecie o szkołach policealnych- tych bezpłatnych typu cosinus albo cku w sopocie? opłaca się w ogóle do nich iść? można się tam czegoś nauczyć? zastanawiam się właśnie którą wybrać. studiuję dziennie, ale mam tak mało zajęć, że chcę zająć się jeszcze czymś związanym z nauką dodatkowo, dlatego pomyślałam żeby iść zaocznie do policealnej bezpłatnej szkoły, bo niestety nie stać mnie np. na dodatkowe studia zaoczne. dodam, że chodzi mi głównie o uzupełnienie wiedzy, a nie tylko o papier. doradźcie proszę do jakiej szkoły warto iść i czy w ogóle można się tam czegoś pożytecznego nauczyć, czy nie będzie to tylko stratą czasu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć na przyzwoitym poziomie - warto skorzystać z oferty jakiejś szkoły publicznej - które też otwierają kierunki zaoczne dla dorosłych... Nie wiem - tylko - jaka dziedzina cię interesuje.
Bardzo fajną szkołą godną polecenia - jest zaoczna szkoła w ekonomiku w Gdyni - Orłowie. Nauka gwatrantuje dobre przygotowanie do zewnetrznego egzaminu - który daje tytuł technika ekonomisty. Poza tym zdobywasz praktyczne umiejetnoąci zw. z rachunkowością i obsługą programów ksiegowych np. symfonii...polecam w każdym razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to fajnie właśnie o coś takiego mi chodzi, tylko najlepiej w Sopocie albo Gdańsku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Cosinusa i podobnych "darmowych" szkół to byłbym ostrożny... Ryzyko zamknięcia kierunku jest ogromne, tam po prostu chodzą "zaświadczeniowcy", którzy chcą tylko papier do WKU i ich więcej nie zobaczysz. Ja równiez dziennie studiowałem na AM i dodatkowo zrobiłem zaocznie 2-letnie Hotelarstwo w ŻAKU w Gdyni za free, i mam w ręce teraz technika hotelartswa. Jestem bardzo zadowolony, maja własne pracownie (inni podnajmuja gdzies po szkołach...), fajny klimat jak na zaoczne zajęcia no i przede wszystkim super przygotowują do egzaminu zewnętrznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja cosinusa bardzo polecam, jestem na administracji i zajęcia są bardzo fajnie prowadzone, szkoła jest darmowa a zajęcia są w weekendy :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę i polecam cosinusa, dobry poziom i bezpłatna nauka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem słuchaczem cosinusa, bardzo polecam szkołę, dobrze wyposażona i dobrze przyuczają do zawodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

osobiście serdecznie mogę polecić cosinusa, wysoki poziom :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam cosinusa, to super szkoła :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry