Widok

pomocy - młodzi ludzie pod ogrodzeniem

od pewnego czasu w zagajniku niedaleko mojego domu kręcą się jacyś nastolatkowie, banda może 4-5 chłopaków, puszczają głośna muzykę z głośnika, śmieją się, krzyczą, przeklinają. wędrują tak z zagajnika, przesiadują blisko ogrodzeń domów. psy na ulicy wariują, ja też mam juz dosyć gdy za każdym razem chce uchylić okno i ich słyszę. nie wiem co można z tym zrobić, troche obawiam się konfrontacji z tymi typkami bo nie wiem czy później im nie przyjdzie przypadkiem do głowy by się odgrysc i np rzucić mi kamieniem i wybić mi okna czy coś tego typu, nie wiem czy dzwonienie na policje coś da, teoretycznie ten zagajnik nie należy do mnie, nie wiem czy mogą tam przebywać czy nie. czy ktoś jeszcze spotkał się z tą grupką?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3


Zgłoś na mapie bezpieczeństwa policji zachowania nieobyczajne :)
To będą zaglądać w "wolnej" chwili...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chłopaki puszczają muzę . Dobrze się bawią. Z małego głośnika wielkości bagietki zagłuszaja ci telewizor . Jak ktoś ma głośnik nie oznacza że wybije ci okno. Własność twojej działki kończy się na twoim płocie. Fala dźwiękowa z głośnika wielkości kajzerki pokonuje kilkanaście metrów twojej działki przenika przez 40 centymetrów móru i zakłóca ci spokój ducha. Ja nie wierzę w takie opowiastki . To przypomina mi z młodości zachowanie czepialskiej sąsiadki której wszystko przeszkadzało nawet to że za często wchodzę i wychodzę z domu bo dzwi trzaskaja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19

Chłopaki najlepiej niech nie chodzą bo psy układają. To zamknij psa w domu bo chłopaki chodzić nie mogą po ulicy . Co za bzdury. To gdzie mają chodzić jak nie po ulicy. ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Widać, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak twój pies ujada jak chłopaki są w zagajniku to weź tego psiura do domu schowaj bo zaglusza muzykę . Chłopaki się boja że przeskoczy ogrodzenie i ich pokąsa. Schowaj tego psa od mieszkania nie idzie wytrzymać. Bardziej mi przeszkadza szczekanie niż muzyka. Własność twojej działki kończy się na twoim płocie. Żyj i daj żyć młodzieży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Anal fabeto do szkoły. a nie się wymądrzać. Latem w nocy, buraków było słychać w calym Baninie gdy imprezowali na swoich działkach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

odczep się od 13 14 I 15 latków co głośnik wielkości kajzerki mają. Idź mieszkać na pustynię. Toa nikomu twój ujadajacy kundel życia zatruwac nie będzie. I dzieci nie będą gramy na głośniku. Pomyśł nad DPS tam.jest spokojnie i cicho .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Napisz tylko ulice ja to załatwie ze strażá sásiedzkà bo nam nie płacá, hi,hi.
Rozkminimy ich w kilka dni a potem za ucho ido mamitati.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry