Odpowiadasz na:

Re: pomocy

i uwierzczie mi jak ja sie czuje....bo obcy ludzie mysla boze co to za matka skoro jej dziecko zabrali...ale nic zlego nigdy nie zrobilam!!!

i uwierzczie mi jak ja sie czuje....bo obcy ludzie mysla boze co to za matka skoro jej dziecko zabrali...ale nic zlego nigdy nie zrobilam!!!

zobacz wątek
13 lat temu
~magda

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry