Widok

pomóżcie-pomysł na własny biznes

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce........
dodam,że nie wypaliły u nas kawiarnia z kątem zabaw dla dzieci,w typowym małym krytym placyku zabaw też pustki,nie ma chętnych......ehh
myślałam o jakimś sklepie z akcesoriami dla dzieci z kątem komisowym,ale przerażają mnie ceny wynajmu lokalu,i to czy na coś takiego przyznają dofinansowanie,bo przyznam,ze ja mam zasoby zerowe zupełnie.
Mam dość bezsliności i czuję energię by działać,chcę czymś poprawić swój byt,choć wiem,że na sukcesy trzeba czekać,poradzcie.....
jaki interes małym kosztem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobry warzywniak , świeże produkty - do dobrego miejsca jestem w stanie nawet daleko dojechac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
właśnie u nas ten problem,ze mieszkańcy biedronkowo-lidlow-nettowi,nie ważne że na sztucznym,ważne,że tanio,znajoma warzywniak po póltora roku zwinęła......
kręci mnie działalność skierowana w stronę dzieci,sklep z artykułami,wózkami?ale na to trzeba kupę szmalu i teraz mnóstwo ludzi z neta kupuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
oj szczerze to bałabym się otwierać coś w kierunku dzieci bo tak jak piszesz ludzie kupują gdzie taniej i z neta. u nas jedna kobietka miała w swoim domu w garażu otwarty taki interesik i zamknęła mimo że nei płaciła za wynajem - nie opłacało się jej. Ja myślę w kierunku właśnie warzywniak lub pieczywo-ciasta ale właśnie problem w tym że ludzie patrzą gdzie taniej - nie dziwię się bo ja idę do warzywniaka i 60 zł zostawiam za parę owoców i warzyw. nie wiem co podpowiedzieć. w małej miejcsowości to może pub jak nie ma?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak tam u Was z takimi lokalami :]

ale dzisiaj przejeżdżałam koło rynku we Wrzeszczu i widziałam ja rozszerzył asortyment jeden z tamtejszych barów ;) od zawsze mieli dobre lody :) później fast-foody :] teraz dodatkowo doszły dania garmażeryjne - naleśniki, pierogi, kołduny, gołąbki itp. (własny wyrób) - tuż przy akademikach, więc myślę, że super zrobili z tym rozszerzeniem asortymentu :]

studenci spragnieni są takiego domowego jedzenia :] ile można na jechać na zupkach w proszku, mrożonkach czy pizzach/hamburgerach ;)

podobnie z zapracowanymi ludźmi :] pomyśl czy u Was nie byłoby zbytu?

największe skupisko sklepów z artykułami dziecięcymi widziałam w Bytowie ;) co kawałek sklep dla dzieci :) w Gdańsku tyle ich nie widziałam :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
uczelni u nas brak,coś chyba policealnego chyba heh:(
są dwa pukty garmażeryjne,ale ja robić dla kogoś nie potrafię,wymagania sanitarne też jakieś są a sprzęt,wypsażenie i wynajem lokalu kurczę......pomysł nie jest zły,
co do dzieciowych to na cały powiat u nas są dwa sklepy w których wózki można zakupić i trzeci komis,tak to tylko akcesoria.
Myślałam od długiego czasu o sprzedaży butów dobrych firm dla dzieci m.in.BartekGeox,Ecco,ale przy lęborskich zarobkach,nie wiem czy byłby popyt,czy też sklep internetowy by nie zdefaulował pomysłu.
Jeszcze pozostała by sprawa żyrantów ojoj,na razie wymyślam,co by wypaliło.
Właśnie przejrzałam zasady prowadzenia saloniku prasowego,ale wymagają zabezpieczenia,czy to by wypaliło?do tego punkt otalizatora......,ale żądają podpisania weksla a mnie przeraża.....
Wiem,że na etat w moim mieście jak na razi nie mam szans,poszukuję od 3 lat i rybka.....dlatego chciałabym sama.....ale nie wiem czy nie porywam się z motyka na słonce
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to może lepiej sklep internetowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też powoli dojrzewam do myśli o czymś własnym:)
I wydaje mi się, że najlepszy biznes to właśnie przez internet teraz...
Parę dni temu gadałam o tym z kolegą i mówił, że jego znajomi mieli lumpeks- nie mieli zbytu, to zrobili internetowy ciucholand- i teraz dopiero mają zyski z tego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bym pomyslała o kebabie, fast foodzie, kurczaki z rożna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pizzeria :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurczę podrzućcie asortyment internetowy:)
pizzeria,kebab mamy świetne......małe pizzerie padają,ale internetowa sprzedaż kurczę fajnie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze faktycznie drobny asortyment dzieciecy w stylu butelki, smoczki, laktatory, kolorowe pieluchy tetrowe i flanelowe na sztuki itp? Albo lumpeks internetowy? Lub polaczyc jedno z drugim? Na kompie chyba mam link do fajnego forum poswieconego lumeksom - co, jak, jakie rodzaje towaru, skad brac itp. Jutro podesle namiary ;)

my tez zastanawiamy sie nad czyms swoim. Funduszt zero i to troche blokuje. Takze tez chetnie poczytam jakie macie pomysly ;) na terenie Gdanska ;) ci i gdzie by sie przydalo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnialam dopisac - polaczyc te drobiazgi dzieciece z bardzo dobrej jakosci uzywanymi ubrankami. Mozna sprzedawac na allegro albo przez wlasna strone - trzeba zainwestowac w ladna, profesjonalna strone, pozycjonowanie, aparat foto i moze jakas lalke-manekina ;) chociaz nie koniecznie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na link:)może to jest to.....moje miasto jest cieżkie do przebicia,małe interesy padają a sprzedażą internetową niewiele ryzykuję:(
Agusia jesteś niezastąpiona:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a nie lepiej na razie zebrać kasę,zatrudnić się chociaż w lidlu biedronce skoro taką popularnością się cieszą i się odkuć finansowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak na pewno w Biedronce czy lidlu z zarobków da się odłożyć............
poza tym podania mam złożone od ponad trzech lat,nie jest łatwo u nas po prostu bez znajomości nie masz pracy......a jeśli idzie oferta pracy to jedna wielka bitwa o nią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a może kwaiciarnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie kręci pieczenie ciast, nawet gotowanie choć w tym jestem trochę gorsza, za to szwagierka super kucharzy (ale z nia bym się bała w interes wejść akurat - taki charakter). Mieszkamy we Wrzeszczu - okolice Hallera. Tam mało jakiś knajp. Nawet pubu porządnego nie ma. Młodzi jak chcą na piwo to najliżej okolice Manhatanu (nie wiem nawet czy tam coś jest - mało wychodzę) Myślałam żeby coś takiego zrobić. Ale gdzie odpowienia lokalizacja? Przy Hallera nie ma nic co by można było zaadoptować. Może podpowiecie?:)
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.lumpeksy.pl/forum :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem sklep z artykułami dla dzieci to dobry pomysł. Ja pochodzę z małego miasteczka (mniejszego niż Lębork) i są tam dwa takie sklepy. Dobrze sobie radzą, ale asortyment mają duży. Ubrania, ze dwa łóżeczka, spacerówki, trochę tanich bucików, zabawki, butelki itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny a czy jest jakieś obejście na dofinansowanie z PUP,jesli nie będę miała żyranta?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajnym pomysłem jest też lumpeks z ciuchami tylko dla dzieci. ale żeby ciuchy były takie na prawdę wyselekcjonowane.

Moi teściowie mieszkają w mały miasteczku - mniejszym niż Lębork:) - i tam lumpeksów jest z 15. Dosłownie na każdym rogu lumpeks. Te co mają fajne, wyselekcjonowane ciuchy (dla dzieci i dorosłych) mają niesamowite powodzenie (w dzień dostawy, pół godziny przed otwarciem stoi już kolejka!).
Jest też właśnie jeden b. fajny lumpeks z dziecięcymi rzeczami gdzie moja teściowa jest stałym klientem. Aha no właśnie bo w lumpach głowym klientem są emeryci. I oni kupują albo ciuchy dla siebie albo dla dzieci a szczególnie dla wnuków.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No własnie moi znajomi w mieście mniejszym niz Lębork tez maja taki lumpik ale wiecie taki de Lux jak ja sie śmieje. Naprawde maja sliczne rzeczy. Ta moja znajoma każdą rzecz dokladnie ogląda, prasuje. Ubrania nie mają dziur, plam nie są wygniecione. Naprawdę mają super interes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale skąd takie ciuszki brać?z hurtowni w worach często część to szmaty nie nadające się na sprzedaż........a i ceny za kg,czasem powalają
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wlasnie chce otworzyc taki lump z rzeczami glownie dla dzieci; ubranka wyselekcjonowane,zabawki, ubrania dla koiet w ciazy... i akcesoria dla kobiet.Tyle,ze zaczelam juz je zbierac, bo jestem wlasnie w Anglii.
Bedac w POlsce,musialabys znalezc dobra hurtownie... a moze byc ciezko, bo kto Ci da namiary, zebys mu towar brala.Mysle ze to kwestia czasu i szczescia bys znalazla dobrego dostawce.ALe pomysl dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe Ania do ciebie się zgłoszę:)
dobrze by było mieć kogoś tam..taniej i pewniej,w Polsce bez wtyków i znajomości sa nikłe szanse na świetny towar,w Lęborku jest sporo lumpeksów,ale w dwóch dosłownie jest na czym oko zawiesić,tyle,że jeden na wagę,drugi wyceniony i tu też zonki się zdarzają,bo chciałam raz córze spodnie kupić to jeansy na 8 latkę z wielką brązową plama na kolanie 21zł!!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ci moi znajomi biora ciuszki chyba z Sopotu, ale pewn nie jestem podpytam się. Oni też wyceniaja ubranka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bladego pojęcia nie mam skąd oni biorą te ciuchy ale wiem że właścicielka jeździ i wybiera sama ciuchy. nie ma ich wiele ale za to wyselekcjonowane.
Takie gorsze sprzedaje za jedną cenę - 3 zł. ja w takich ciuchach znalazłam super bluzkę dla młodej:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze myslę,że lumpik z dzieciecymi rzeczami i ciążowymi to super pomysl. Sama pamietam jak bylam w ciązy a ceny ubrań wręcz mnie porażały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakiś komis ciążowy i dziecięcy? :)

Też się rozglądam teraz za ciuchami ciążowymi, i mam wrażenie, że cena jest windowana za sam przymiotnik "ciążowy" :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zostaję przy pomyśle odzieży dziecięcej,ale skąd wziąć kasę na start???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kredyt, pożyczka z pomorskiego funduszu pomorskiego, kasa z pupu....trzeba próbować.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urania ciążowe to też dobry pomysł tym bardziej że to na prawdę są ciuchy na chwilę:) sama miałam ukochane ciążowe lniane spodnie z ciucholandu:)))
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@annika1801, minęły 3 lata, udało Ci się coś rozkręcić? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moi rodzice prowadzą warzywniak- ledwo przędą. od kiedy nastała era biedronek i lidlów są na tzw. pensji głodowej, boją się zawiesić działalność bo robią to już 20 lat i boja się odnalezienia w dzisiejszych realiach a starcza im póki co na opłaty mieszkania, jedzenie i b. skromne funkcjonowanie, ale od 7 lat nie byli na urlopie, w kinie nie pamiętam kiedy ani w restauracji, nie stać ich na takie przywileje, więc co to za życie....wegetacja. Tak więc warzywniak to najgorszy z pomysłów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TRUDNO DZISIAJ UTRZYMAĆ SIĘ NA RYNKU,DLATEGO WŁAŚCIOCIELE SKLEPÓW ROZSZERZAJĄ ASORTUMENT .CENY LOKALI ,PODATKÓW, PŁACE, MOGĄ POCHŁONĄĆ CAŁY ZYSK.OBSERWUJĘ HANDEL OD JAKIEGOŚ CZASU I ZASTANAWIAM SIĘ KTO KUPI TE CIUCHY ZALEGAJACE W SKLEPACH ZAUWAZYŁAM ŻE BRAKUJE SKLEPÓW Z UBRANIAMI W WIĘKSZYCH ROZMIARACH,NIE MA ICH W CENTRACH HANDLOWYCH NIE MA TEŻ W MIEŚCIE. MOŻE TO JEST POMYSŁ,TYLKO TRZEBA GO DOBRZE ZAREKLAMOWAĆ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
annika1801 - znam trochę Lębork:))))) - a myślałaś może o zabawkowym? coś mi się wydaje, że w dalszym ciągu nie ma tam sensownego punktu z fajnymi zabawkami, książeczkami itp. - coś pokroju SMYKA (oczywiście z małą korektą na tamtejsze realia finansowe) - może komis zabawkowy? - (chyba, że w Tesco albo Kauflandzie są działy z zabawkami)...a księgarnia jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
księgarnie są,tesco mamy tylko market,troszkę w Kauflandzie zabawek jest i w Kupcu sklep,gdzie można dostać firmowe zabawki mi.n Barbie,Fisher Price,oraz w Dużym dzieciowym sklepie,który ma monopol na wszelkie akcesoria..
Wynejem lokalu to masa pieniędzy a jeszcze dobry punkt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak to się mówi z pustego to i salomon nie naleje.. daruj se te pomysly bo tylko stracisz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w końcu zdecydowałam się wziąć sprawy zawodowe w swoje ręce i razem ze swoją drugą połową otworzyliśmy mał sklepi z papierosami i tego typu akcesoriami. póki co jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
mi cały czas po łbie coś łazi,ale na dofinansowanie szanse zerowe,więc jak tylko zdobędę upragnione prawo jazdy postaram się sama od zera zacząć:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może sklep rybny????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie rybny ,drogie wyposażenie i duże wymogi sanepidu.
Zmienia się rynek ,wszyscy dzisiaj pracują i muszą gdzieś jeść dobrze i niedrogo.Przyszłość należy do małych knajpek ze smacznym jedzeniem wszędzie w mieście i przy uczelniach.W każdym biznesie trzeba cięzko pracować więc wybiera się ten który może przynieść dochód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkam w małym mieście i wierzcie tutaj trudno się przebić...........
poza tym właśnie finanse blokują każdy pomysł:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może zdradź co Ci chodzi po głowie?
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama też jestem ciekawa a zwłaszcza że mowa o moim mieście :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Annika w Lęborku ciężko się przebić niestety, bo to małe miasto,a sklepów dużych jest kilka :/ dwie osoby z mojej rodziny mają tam swoje biznesy ale mówią,że b.ciężko jest :/ i dlatego poszerzyli biznes o sklepy internetowe,bo inaczej pewnie by padli. Ludzie wolą zamówić przez neta,bo taniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem i tez planuję biznes internetowy,niestety na start potrzbuję 5000zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami pomysłu na biznes. Postanowiłam otworzyć sklep internetowy z odzieżą dziecięcą. Założyłam sklep w sky-shop i co się okazało, mogę sprzedawać prosto z hurtowni bez potrzeby magazynowania. Hurtownia magazynuje i wysyła towar. Jak i również sprzedaje ten sam towar w sklepie i na allegro, fajna sprawa. Od niedawna mam sklep i sprzedałam już dużo towaru. Mam nadzieje że ta sprzedaż się utrzyma i nie będę musiała likwidować sklepu jak poprzednio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może godzinowa opieka nad osobami starszymi na własnej działalności u nich w domu? To będzie w przyszłości cały czas dobry biznes, z uwagi na starzenie się społeczeństwa.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś ma lumpeks z fajnymi ciuchami, tj. czystymi, w miarę modnymi/uniwersalnymi to moim zdaniem znajdzie zbyt. Jak mam kupić bluzmę w lumpie za 8zł to super, jakbym miała ją kupić bez mierzenia w necie i dać do tego dychę za wysyłkę, to wolę poszukać gdzieś indziej. Ale mało sklepów ma dobre, chodliwe ubrania, jeśli mają to można normalnie ujrzeć tłumy przed sklepami. Jest taka sieciówka fuks, byłam w niej tylko na zaspie ale to co się dzieje tam przed otwarciem w dniu dostawy to aż szok :) Może coś w tym stylu? Bo akcesoria, wózki - zwykle ludzie szukają na allegro, wszystko w jednym miejscu, od razu porównanie, łatwiej wyszukać niż w sklepie internetowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie sama zastanawiałam sie nad lumpeksem ale nie jest to takie łatwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musisz od razu koniecznie zakładać lumpeksu....Nie zastanawiałaś się nad sklepem internetowym? Coraz wiecej osób robi zakupy przez internet. Sama widzę po sobie,ze bardzo często kupuje w taki sposób ubrania . Taki własnie sklep wcale nie jest takim najgorszym pomysłem.....
Szczególnie,ze założenie go wcale nie musi Cie drogo kosztować. Zorientuj się na Selino:
http://selino.pl/. Jest tam możliwość założenia swojego sklepu za naprawdę niewielkie pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie każdy chce sprzedawać zaraz koszulki, chociaż to dość łatwy biznes na start, nie wymaga za dużych inwestycji. Nie mniej jednak bije sztampą, paru moich znajomych próbowało, ale ich sklepy wyglądały tak samo :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz bardzo opłaca się inwestować w vending. Nasza firma oferuje wynajem automatów sprzedających artykuły higieniczne - idealnie sprawdzają się w publicznych obiektach i łazienkach. Wszystkich zainteresowanych, szczególnie właścicieli lokalów i restauracji, zapraszam na: http://helpomat.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim pomysłem na biznes jest postawienie myjni bezdotykowej, brakuje u mnie w mieście takich opcji, mamy dwa myjnie, które są ciągle oblegane, a właściciele koszą niezłą kasę z tego. Przeraża mnie jedynie spora kwota takiej myjni, jeszcze bardziej przemawiają za mną miesięczne zyski. Myślę nad myjnią firmy Aspera, bo mają funkcjonalne opcje, a klienci to doceniają, ważne także aby myjnia byłą odpowiednio ustawiona, im dłuższy czas mycia tym więcej klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam. szukam od dłuższego czasu firmy, która zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych. czy ktoś korzystał z usług http://www.pearbrand.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WItam
ZNam i polecam pewną firmę która zrobiła mi i znajomym sklep internetowy. zerknij na ich stronę, internet media polska, to firma z gdańska, szukaj tam Pana Wojciecha, siedzibę mają na kartuskiej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi na natomiast wydaje sie cos zupelnie innego na ten temat. Wszedzie mozna przeczytac tematy w ktorych ludzie pytaja o dobry pomysl na biznes. Ja po przeczytaniu kilkunastu doszedlem do wniosku, ze nie ma to wiekszego sensu gdyz nawet jak ktos ma taki pomysl to sam na nim zarabia. Jaki to mialoby miec sens by rozdawac go za darmo, robiac sobie niepotrzebnie konkurencje? W zyciu trzeba umiec liczyc jedynie na siebie .. taka prawda. O wiele korzystniejszym dzialaniem moze byc podgladanie tego co robia giganci branzy .. w ten sposob mozemy miec jakis poglad na to dlaczego nimi akurat sa. W duzej mierze tutaj wszystko lezy w tym ile pieniedzy sa w stanie zainwestowac we wlasna dzialalnosc, ulepszajac procesy produkcyjne i minimalizujac straty. Dobrym przykladem moze byc hypertherm oferujacy rozwiazania przemyslowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokladnie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalezienie odpowiedniego pomyslu na biznes moze byc dosc trudnym zadaniem. Szczegolnie biorac pod uwage jak duza konkurencja jest w wiekszosci branz. O wiele lepszym podejsciem bedzie znalezienie sobie jakiejs niszy by zaczac wszystko od podstaw. Zyjemy w swiecie w ktorym to technologie wytyczaja kierunki rozwoju. To samo tyczy sie prowadzenia biznesu oraz marketingu. Stacjonarna reklama jest wskazana tylko ma jeden dosc duzy minus .. trafia jedynie do waskiej grupy odbiorcow. Zawsze wychodze z takiego zalozenia, ze najlepiej jest brac przyklad z najlepszych wiec dobrze jest przyjrzec sie jak tym aspektem zarzadzaja najwieksi gracze. Podstawowa sprawa jest dobrze zoptymalizowana i przede wszystkim czytelna strona internetowa naszej firmy. Kazdy kto na nia wejdzie powinien byc w przeciagu paru chwil znalezc informacje ktorych szuka. W kwestiach marketingu to swietnie sprawdza sie ten oparty o media spolecznosciowe. Dzieje sie tak z prostego powodu .. miliony osob, kazdego dnia z nich korzystaja. Chodzi jedynie o to jakiej strategii uzyc aby do nich dotrzec. Wiecej na ten temat w postaci artykulow maja do zaoferowania portale marketingowe typu https://marketinglink.pl gdzie na biezaco sa podawane nowinki z tego swiata.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obszywanie mundurów stopniami, dystynkcjami itd. Wszelkich służb typu policja, wojsko, straż graniczna itd. Nadal nisza. W Gdyni zajmuje się tym jedna, dwie osoby i to nie każda krawcowa potrafi. Trzeba mieć dojście do materiałów sznurek tzw. bajorko. Naprawdę jest ciężko o dobrego krawca od obszywania mundurów, a potrzebujących setki...

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajoma zastanawia się nad otworzeniem placu zabaw dla dzieci. Jest troszkę przy tym formalności. Czytaliście o wdrożeniu rodo https://informaticalegis.com/uslugi/wdrozenie-rodo/ to dla nas póki co problem. Dużo klientów, dużo danych nie chciałaby żeby były z tego powodu jakieś problemy. Jak rozwiązaliście kwestie rodo w waszej firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrą nisza jest także sprzedaż produktów wykonanych z EPP, np opakowań dla branży spożywczej, thermoboxów, pojemników z EPP dla transportu itp. Ze względu na to że jest to materiał przyjazny dla środowiska w przeciwieństwie do plastiku czy styropianu, coraz więcej firm szuka takich rozwiązań. Można przeczytać na ten temat dużo i znaleźć sporo pomysłów na stronie producenta : eppgroup.pl (firma Pro EPP)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezależnie od branży przyda się szkolenie ze sprzedaży żeby biznes ruszył z kopyta https://integritysolutionspoland.pl/szkolenia-sprzedazowe-rzeszow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki by to nie był biznes warto najpierw pomyśleć o skutecznej reklamie internetowej. Można zrobić to samemu poznając jak to wszystko działać. Pomocny będzie np ten blog https://marketinghacker.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Punkt przesyłek kurierskich to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, bo nie wymaga dużych inwestycji, a jednak może przynieść ładny dochód. Polecam podpisać umowę z kurierem BTL franczyza. Ma super ofertę, dobre opinie, jest rzetelny i nie pobiera opłaty wstępnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może biznes online? W obecnych czasach to bardziej pewny sposób na zarobienie pieniędzy, niż biznes stacjonarny. Polecałbym zacząć od lektury tego artykułu: https://thestory.is/pl/journal/jaki-pomysl-na-biznes-zobacz-nasze-propozycje-i-zacznij-zarabiac/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zarządzania tym wszystkim potrzebujesz Berberis - i tak można całkowicie rozwiązać problemy. Nie twierdzę, że jest to możliwe z dnia na dzień, bo raczej stopniowo, ale docelowo ten wynik może być naprawdę fajny. A co można uzyskać, wiemy na podstawie własnego doświadczenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakładanie dzialności w sytuacji gdy nie masz konkretnego pomysłu na siebie i strategii to naprawdę gra o dużej stawce ryzyka. W tej chwili z zachodu docierają informacje o spowolnieniu gospodarki. W Polsce jeszcze może nie jest to aż tak widoczne jednak na pewno nas to nie ominie.
https://agencjahunter.pl/franczyza-ems-zaloz-wlasne-studio-fitness-z-treningami-ems/

Od siebie polecam poczytać sobie o możliwości założenia własnego studia ems .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Profili działalności, które warto otwierać, nawet w małej miejscowości jest dużo. Może sklep z antykami albo antykwariat? Kiedy się już zdecydujesz jaki biznes otwierasz, warto znaleźć program, który pomoże Ci w obsłudze księgowej firmy. Ten jest świetny https://afaktury.pl/faktura-marza,0,11/ i działa online. Co ważne ma wiele funkcjonalności, można w nim np. wystawiać faktury VAT marża, co nie we wszystkich programach jest możliwe. Zerknij!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze powiedziawszy to nie możemy narzekać na brak pomysłów na biznes. W pierwszej kolejności trzeba zastanowić się nad tym jaka branża nas najbardziej interesuje. Dobrze też jakby dało się na nowej działalności dobrze zarobić bo to jednak podstawa prowadzenia biznesu w dłuższej perspektywie. Kierowanie się aktualnymi trendami będzie bardzo korzystne, szczególnie jak popatrzymy na to przez pryzmat rozwoju elektroniki. Każdego dnia kupowane są rozmaite urządzenia jakie potrafią ułatwić nam życie. Prawdziwą innowacją ostatnich lat jest montaż smt pozwalający na miniaturyzację układów scalonych. Jak dobrze poszukamy to znajdziemy doświadczone firmy takie jak Prodel - https://prodel.com.pl/montaz-smt-smd/ oferujące kompleksowe podejście do każdego projektu. To bardzo dobra szansa na wdrożenie unikalnego produktu jaki sprzedamy klientowi końcowemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może hodowla pieczarek? Ostatnio wpadł mi w ręce tekst, łap link, o uprawie pieczarki białej i brązowej, sprawdź sobie, może przypadnie ci do gutu ten pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mobilna firma piorąca wykładziny,dywany,sofy itp w malym mieście da się wyżyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wziąłeś sprawy w swoje ręce? Jeżeli tak i biznes się rozwija, powinieneś zainteresować się usługami outsourcingu z branży it
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę tutaj sporo ciekawych pomysłów na biznes. Niestety w obecnych czasach wiele z nich jest bardzo ryzykownych. Ja kilka lat temu zdecydowałem się na otwarcie niewielkiego lodowiska. W mojej okolicy nie było tego typu obiektu, a zapotrzebowanie było dość duże. Dostarczeniem wyposażenia i elementów potrzebnych do zbudowania lodowiska zajęli się pracownicy firmy https://www.elcat.biz/. Myślę, że również możesz się nad tym zastanowić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym momencie raczej nie decydowałbym się na biznes związany z bezpośrednią obsługą klienta, ponieważ niedługo możemy mieć kolejne obostrzenia. Ja od ponad roku zajmuję się produkcją wyrobów mięsnych. Drób zamawiam głównie z fermy https://www.fermadrobiumarchewka.pl/oferta. Oferują sprzedaż gęsi, kaczek oraz kur w atrakcyjnych cenach. Możliwe, że Ciebie również zainteresowałby tego typu biznes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że powinnaś poczytać o budowaniu lejków sprzedażowych zanim zaczniesz wymyślać koło na nowo. Trzymam kciuki. To jest jak najbardziej do zrobienia, lecz płatne reklamy nie pomogą jeśli nikt nie będzie tych tekstów czytać.

Obecnie dobre efekty przynosi również reklamowanie za pomocą instagrama:
https://gizmi.io/pl/jak-zarabiac-na-instagramie/

Na stronie jest kilka podpowiedzi, jak zarabiać na instagramie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie, dlatego jak najbardziej warto skorzystać z oferty jaką posiada https://salmonhygiene.pl/oferta-salmonhygiene/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli prowadzisz branże paliwowa i potrzebujesz oczyścić zbiornika paliwa z rdzy, warto zgłosić się do https://kolbex.pl/remonty-stacji-paliw-i-baz-paliw Wykonują serwis dystrybutorów paliw, kolby pomiarowe do paliw czy czyszczenie separatora substancji ropopochodnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj pomysłów może być naprawdę wiele. Nie da się ukryć, że każdy może wymyślić coś zupełnie innego, ważne jest natomiast dogłębne przemyślenie tematu oraz zaplanowanie działań, oszacowanie kosztów. Ja myślę, że warto zastanowić się nad zakresem działania i na tej podstawie określić jakie sprzęty będą niezbędne, a następnie szukać ofert, jak np. tutaj https://mk-komi.pl/nasze-maszyny/wyposazenie-lodziarni/witryny-do-lodow-i-witryny-cukiernicze/ i na tej podstawie wykonać dokładny biznesplan. Określenie kosztów jest niesamowicie ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To moim zdaniem zdecydowanie warto jest zgłosić się do profesjonalnej agencji- jak chociażby właśnie ta https://evos.pl
Macie wówczas 100% pewność że oddaliście wszystko w ręce specjalistów. Polecam Wam takie rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja np. zdecydowałam się na otworzenie franczyzowego salonu DepilConcept. Teraz dużo dziewczyn decyduje się na depilacje laserową, więc wiedziałam, że biznes będzie się kręcił. Wiadomo na początku nie było łatwo, ale na każdym etapie współpracy otrzymywałam wsparcie. Same szkolenia na początku dużo dały. A jeśli chodzi o zyski to póki co nie narzekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama niedawno odkryłam, jak duże znaczenie w reklamie własnej firmy mogą miec media społecznościowe. Można też przemyśleć współprace ifluencerskie z popularniejszymi osobami z miasta. Polecam również zadbanie o wizytówkę Google (i o opinie). Oczywiście opinie od realnych klientów - warto jest prosić klientów o wystawienie opinii, bo wielu z nich nie będzie o tym pamiętało.

Można prowadzić profil samodzielnie, jesli nie mamy na to czasu ani wiedzy, polecam skontaktować się z agencją social media. Daję namiar na firmę z dużym doświadczeniem https://kohai.pl/oferta/social-media-marketing/

Powinni doradzić, jak rozwinać się w mediach społecznościowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My postawilismy na...food trucka z hot dogami, zapiekankami, itp. Ale. Zależało nam na tym, zeby nie były to odmrażane w mikrofali pzapiekanki, itp., wiec sami przygotowujemy wszystko. Zadbaliśmy też od dobre produkty, nawiązaliśmy współprac m.in. z: https://greenfox.com.pl/. Jesteśmy zadowoleni, bo klientów nam przybywa. Chwalą sobie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz jeszcze stawiam sprawę obszywania mundurów tj. stopnie wojskowe, policyjne, strażackie itd. Jest nadal z tym lipa. Jeden krawiec fachowiec Gdynia Babie - Doły i pani z Gdańska-Zaspy. A zapotrzebowanie jest ogromne.... ledwo się wyrabiają. Haft ozdobny, obszywanie mundurów to tak się nazywa. Dla sprawnej krawcowej czy krawca, który chce pracować tylko tematycznie temat jak znalazł!

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że w małych miejscowościach najlepiej będzie otworzyć coś czego jest mało/nie ma w okolicy (na co będzie popyt i będzie mała konkurencja) i czego nie będzie można kupić taniej przez Internet. Dobrym rozwiązaniem będzie świadczenie usług np. otwarcie warsztatu samochodowego. Mój brat tak zrobił, wziął dofinansowanie, zatrudnił fachowców, zlecił wykonanie konstrukcji stalowych firmie https://trastal.pl i nie narzeka na brak dochodów i zainteresowania biznesem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doradzilbym inwestowanie w doradcow na kazdym polu na ktorym mamy jakies watpliwosci, bo nikt nie jest najmadrzejszy a ludzie zaskakujaco rzadko decyduja sie na konsultacje. Rownie wazne jest budowanie koneksji, nie tylko w swojej branzy, bo zadna firma nie zajdzie dalej niz lokalny rynek bez odpowiedniej sieci kontaktow. Dobrze jest mieć również oszczedności na wypadek problemów finansowych. Obecnie wiele dobrych metod ochrony przed inflacja mozna znaleźć w bankach. Lokaty i konta oszczęnościowe sa dobrze oprocentowane https://www.konto-studenckie.pl/mbank.php Na przyklad w mbank.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Istnieje wiele różnych form reklamy, a każda z nich sprawdzi się najlepiej w innym przypadku, dlatego polecam Wam sprawdzić porady na stronie https://goo.gl/maps/ZfAMaicdUt9LsbBc12 . Z jakiej formy reklamy Wy korzystacie i dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze sprzedaz albo jakies hale magazynowe? moze biogazowania? (https://www.egsystem.pl/biogazownia-jak-dziala ) no wszystko zalezy od tego jakie masz fundusze co cie interesuje itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się skorzystać z usług zewnętrznych firm na zasadzie outsourcingu. Zastanawialiście się nad wprowadzeniem takiego rozwiązania do swojej firmy? Wiele artykułów na ten temat można znaleźć na blogach. Jeden z nich znajduje się pod tym adresem https://optimumbhp.pl/blog/outsourcing-kooperacyjny-na-czym-polega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest kilka kwestii, na które warto jest zwrócić uwagę przy otwarciu sklepu z ubraniami:
1. zdjęcia - czyste, wręcz biedne, uciekam, jak oglądam sukienkę, a w połowie jest zasłonięta torebką, tak samo gdy tło zbyt mocno emanuje swoją cudownością, szukam sukienki czy widoku?
2. przekierowanie - nie mam cierpliwości, gdy spodoba mi się reklama danej torebki, to klikając chcę zobaczyć tą torebkę, a nie listę 30 stron torebek
3. wygląd strony i jej nawigacja - czasem potrafi przytłoczyć i zniechęcić
4. i dopiero tu sprawdzam skład, opis, pranie, warunki płatności, wysyłki, zwrotu, możliwość kontaku

Polecam też kontakt z firmą:
https://wzrosty.pl/pozycjonowanie-stron-aleksandrow

Oferują pozycjonowanie stron internetowych oraz będa mogli doradzić w sprawie reklamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na skuteczne usuwanie plam i zabrudzeń są myjnie parowe Fortador. Tu macie specyfikację https://fortador.com/pl/strona-glowna/. Dostępne są różne modele, o różnej mocy, za to wszystkie są skueczne, ekologiczne, enrgooszczędne i dzięki nim możemy więcej zarabiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne z taśmą produkcyjną, polecam usługi firmy RubberSerwis wykonującej serwis taśm przenośnikowych. Naprawa jest wykonywana szybko i dokładnie. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno Berberis. Zmiana będzie zauważalna. Musisz wprowadzać dane do systemu, robić to regularnie, a wtedy wszystko pójdzie w dobrą stronę. Zaangażowanie to słowo klucz i właśnie takich zasad się trzymajcie.
Jak to widzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracowałam trochę w księgowości, później inne prace typowo biurowe. Zwolniłam się z ostatniej a że nie mogłam znaleźć nic innego to stwierdziłam, że zrobię coś o czym myślałam od dawna.
https://hrcode.io/okr-y-jak-wyznaczac-cele-by-je-zrealizowac/

Na pewno warto jest wyznaczyć sobie konkretne cele i potem je realizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zapoznać się z ofertą ze strony od Apaczka: https://www.apaczka.pl/oferta/palety-polpalety/ . Dotyczy transportów paletowych, które w większości biznesów są podstawą. Ta wydaje mi się być wyjątkowo korzystna, więc myślę że warto się nad nią zastanowić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własną firmę i stale szukam porad na portalach informacyjnych, które pozwolą mi na usprawnienie pracy - https://oaa1.jgora.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszym sposobem na reklamę firmy w małej miejscowości, są cukierki z logo i namiarami na firmę na papierkach. Ja zamawiam takie cukierki od sprawdzonego dostawcy jakim jest Wytwórnia Krówek Alicja, co daje mi pewność że klienci otrzymają doskonałej jakości cukierki i będą pozytywnie kojarzyć moją firmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli działasz w branży spożywczej, polecam opakowania oferowane przez BestPack. Idealnie nadają się do pakowania i przechowywania żywności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep musi wyglądać, żeby generować sprzedaż i umożliwiać skalowanie - tzn. musi to być rozwojowa technologia.
Nie da się tego wycenić bez dłuższych rozmów i wybadania potrzeb i możliwości. Szczególnie jeśli produktów w sklepie jest sporo.
Jeśłi zastanawiacie się nad postawieniem profesjonalnej strony www, warto jest się skontaktować z nimi: https://blackdale.eu/tworzenie-stron-internetowych/ Mogą wycenić taką realizację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry