Odpowiadasz na:

opony

jezdze i bede jezdzil na calorocznych MT!!! w USA nikt nie zmienia jakis smiesznych opon! Only JEEP!!!

jezdze i bede jezdzil na calorocznych MT!!! w USA nikt nie zmienia jakis smiesznych opon! Only JEEP!!!

zobacz wątek
13 lat temu
~sejsmik

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry