Widok

poradnia zdrowia psychicznego - Gdynia Traugutta 9 - psycholog

Czy ktoś mógłby mi polecić psychologa z PZP w Gdyni, najlepiej pracującego w oparciu o terapię poznawczo-behawioralną. Pilna sprawa!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj,

niedokonca odpowiem na twoje zapytanie (za co przepraszam), bo nie wiem kto pracuje na traugutta, ale pomyslalam ze podpowiem, jesli twoj problem dotyczyl by uzaleznienia lub wspoluzaleznienia. w gdyni w PRZYCHODNII TERAPII UZALEŻNIENIA I WSPÓŁUZALEŻNIENIA na ul. M. Reja 2a pracuje Anna Hebenstreit - Maruszewska. Polecam z calego serca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problemem jest niska samoocena, długotrwale obniżony nastrój, unikanie kontaktów z ludzmi.....
Poszukuję psychologa, który po prostu pomoże mi "przetrwać" - nie chodzi o jakieś cuda....ale zwyczajne wsparcie....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem. pania anie h.m. polecam z calego serca, dlatego moze sprobuj w gdyni, gdzie ona pracuje. tutaj masz link do strony: http://www.opitu.pl/?pid=6

ewentualnie polecam tez terapie TSR, ktora koncentruje sie na rozwiazaniach, a nie na rozgrzebywaniu problemu...
powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam:)mam podobny,a wrecz ten sam problem,moze chcialabys porozmawiac...odezwij sie jak masz ochote:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z chęcią porozmawiam i wymienię się doświadczeniami.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam .Mam dokładnie ten sam problem,szukam poradni a jednocześnie nie chce jej znaleźć ;/ Niska samoocena,zły nastrój strasznie przeszkadza w życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni- bezpłatna terapia w ramach NFZ-u w Poradni Zdrowia Psychicznego Eskulap ( Witomino- Chwarznieńska) Bardzo polecam!
tel. 58 3203510 ( rejestracja w piątki)
Pracują tam psychiatrzy i psycholodzy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A konkretnie do jakiego psychologa warto dluuugoo czekac na termin??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak znajdziecie jakiś fajny kontakt to też poproszę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

z cieckawosci patrze i widze, ze nie tylko ja czasem sobie nie radze...

pisalam juz w innym watku, ale napisze i tutaj, bo wiem jak to jest byc w trudnym okresie i nie wiedziec co robic i szukac pomocy...

...moge Wam polecic kogos, kto naprawde pomogl mi w trudnym momencie mojego zycia. Przede wszystkim nie naciaga na kase, nie mowi, ze trzeba sie spotykac niewiadomo ile razy, wszystko zalezy ode mnie, dostosowywala sie do mnie i razem uzganialysmy ilosc i termin spotkania.

...nie wystawia etykietek, nie wymadrza sie i nie ocenia mnie, dajac "madrych rad", ktore sa nic nie warte w prawdziwym zyciu. Poprostu slucha, rozmawia, pokazuje mocne strony i sposoby rozwiazania. Fajna, mloda, nie jestem pewna czy przyjmuje w Gdansku, ale warto zadzwonic i zapytac, bo do mnie jak bylo trzeba spotkac sie tez z moja corcia, przyjechala nawet do Wejherowa.

Teraz ide do niej na warsztaty i spotkania grupowe, bo potrzebuje spotkan z innymi ludzmi majacymi podobne problemy...

Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie tylko jakieś namiary były by potrzebne ;)
Ale gdzie przyjmuje ta Pani? To psycholog czy psychiatra bo u mnie bez leków się pewnie nie obejdzie.Może nie mam myśli samobójczych ale mój zły nastrój i niska samoocena trwają już bardzo długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy tez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdyni ( nie trzeba placic) - psychodynamiczny.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To psycholog. Nr do niej to 601642857. Nie wiem gdzie aktualnie przyjmuje. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, a ja z czystym sumieniem polecam panią dr, szybicką flisikowską nie pamiętam imienia ale przyjmowała w sopocie w kardiotelu bezpłatnie i jest to psychiatra ale uważam że rewelacyjny i lepszy niż milion psychologów, byłam u paru i nie polecam. pozdrawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Byle nie Traugutta 9 Gdynia.
Ta "psycholog" z pietra dla młodziezy tam to kompletna porażka. Ocenia, krytykuje i zbiera tylko punkty z NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry